Інформаційно-розважальна система Porsche: дооснащення для більшої кількості моделей

На автомобілях Porsche їздять десятиліттями. За бажанням можна також їздити на старіших моделях з новітніми інформаційно-розважальними технологіями. Porsche розширює асортимент оновлень інформаційно-розважальної системи для старих моделей.

Модернізовані блоки PCCM-Plus з сенсорним екраном, радіо DAB-Plus, бортовим комп’ютером і 3D-навігацією доступні для шостого покоління 997 911 2005-2008 років випуску, ранніх Boxster і Cayman покоління 987 2005-2008 років випуску, а також першого Cayenne 2003-2008 років випуску.

Блок замінює заводську PCM-систему в 2-DIN-формфакторі і орієнтований на неї візуально і тактильно. Ціна пристрою становить 1 520 євро плюс додаткова оплата за картографічний матеріал та встановлення.

Porsche пропонує модернізацію інформаційно-розважальних систем для старих автомобілів вже близько двох років. На додаток до варіанту PCCM Plus для гнізда 2 DIN, який зараз більш широко використовується, також доступна система PCCM для одинарних гнізд. Вона підходить для моделей 911, починаючи з 1960-х років і до серії 996, а також для Boxster серії 986 і ранніх передньо- і середньомоторних автомобілів.

Похожие статьи

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

12 найкращих платформ для віртуальних конференцій у 2022 році

Ви шукаєте ідеальну платформу для проведення віртуальних конференцій? Не існує єдиного вибору, оскільки він залежить від конкретного типу конференції. Ця стаття допоможе вам знайти правильну…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский