СВІТОВА ПРЕМ’ЄРА: АБСОЛЮТНО НОВИЙ ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ RENAULT MEGANE E-TECH

  • Новий дизайн-код «sensual tech»
  • Renault Megane E-Tech: компактний зовні, просторий всередині
  • Новий інформаційний досвід – 24-дюймовий екран мультимедійної системи OpenR
  • Тонка акумуляторна батарея на 60 кВт розрахована на відстань до 470 км

Абсолютно новий Renault Megane E-TECH Electric – нове слово в світі електромобілів. Він є частиною екосистеми, де автомобіль являє собою платформу з найсучаснішим програмним забезпеченням і підключеними технологіями. Завдяки новій платформі CMF-EV, Megane E-TECH Electric відрізняється містким салоном, чудовими динамічними характеристиками і точним рульовим управлінням.

Подібно до смартфону, абсолютно новий Megane E-TECH Electric органічно влаштовується в цифрову екосистему користувача. Це високотехнологічний автомобіль, завжди готовий до роботи, завдяки новому дисплею OpenR і мультимедійній системі OpenR Link. Вона розроблена за допомогою Google і заснована на операційній системі Android Automotive, тому з нею доступні Google Assistant, Google Maps, Google Play та інші вбудовані додатки, які роблять досвід водіння цікавішим, персоналізованих і корисним кожен день.
Megane майбутнього вже тут!

«Новий Megane уособлює електричну революцію, розпочату Renault десять років тому. Демократизуючи електричні технології, Renault робить електромобіль доступним без шкоди для динаміки і задоволення від водіння. Megane E-TECH покликаний передавати емоції, адже ми задумували його як GTI серед електромобілів», – зазначив Лука де Мео, генеральний директор Renault Group.

Нова стратегія

Ми зустрічаємо новий етап для компанії Renault, яка зробила стратегічний вибір на користь виробництва абсолютно нового Megane E-TECH Electric у Франції, на заводі в Дуе, розташованому в самому серці ElectriCity. Renault ElectriCity скоро стане найбільшим і найбільш конкурентоспроможним центром Європи з виробництва електромобілів.

Megane, історія успіху

Renault Mégane є синонімом компактного хетчбека. Модель є частиною продуктової лінійки протягом 26 років і пережила чотири покоління. Абсолютно новий Megane E-TECH Electric, зберігаючи свій унікальний дизайн і універсальність, віддає данину поваги цій спадщині.

Megane з покоління в покоління залишався іконою свого сегменту завдяки своїй унікальній ДНК: задоволення від водіння доповнюється високим рівнем комфорту, який забезпечують, в тому числі, великий простір всередині салону та об’єм багажника. Тепер в Megane з’явилися нові риси, такі як захоплюючий дизайн, безпрецедентне співвідношення габаритів автомобіля і корисного простору, а також всі звичні переваги електромобіля.

Абсолютно новий Megane E-TECH Electric є гідним спадкоємцем автомобілів, вироблених під ім’ям Megane, продовжуючи історію легендарної моделі, але тепер це ім’я перенесено в сучасну епоху і спроектоване в майбутнє.

Похожие статьи

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

ELECTRICITY: ПЕРЕДОВИЙ ЦЕНТР ВИРОБНИЦТВА ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ

Боротьба за вуглецеву нейтральність і створення стійкої екосистеми, перетворення в найбільший конкурентоспроможний центр виробництва електромобілів в Європі — такі цілі ставить перед собою проект ElectriCity,…

Бренди PEUGEOT, DS Automobiles та JEEP презентують на Паризькому автошоу 2022 свої світові новинки

Після довгого чотирирічного очікування Паризький автосалон нарешті повернувся в Porte de Versailles і одразу три Бренди концерну STELLANTIS презентують свої новинки на сучасних та оригінальних…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский