10 можливостей для прискорення цифрової трансформації

Компанії, які проходять цифрову трансформацію, перевершують ті, які цього не роблять. Дослідники визначили 10 ключових кроків, щоб досягти цього.

Традиційні компанії починають цифрову трансформацію, щоб досягти двох основних цілей: покращити взаємодію з клієнтами та підвищити операційну ефективність.

За словами дослідників з Центру дослідження інформаційних систем Массачусетського технологічного інституту, компанії, які здійснюють цю трансформацію, «готові до майбутнього» і перевершують компанії, які відстають у цифровій трансформації, при цьому трансформовані компанії демонструють середнє зростання доходу на 17,3%.

У новому дослідницькому брифінгу Стефані Вернер, Іна Себастьян та Пітер Вейл пишуть, що ці високоефективні компанії створюють цінність завдяки клієнтам, операційній діяльності та екосистемам, а також базовим можливостям, які забезпечують прогрес у всіх інших сферах.

У цих областях дослідники визначили 10 можливостей, які мають найефективніші компанії. Можливості були виявлені протягом п’яти років досліджень, включаючи понад 50 інтерв’ю з керівниками та кілька опитувань із понад 2000 респондентів. Результати також були перевірені на робочих сесіях із командами вищого керівництва та радами.

Можливості клієнтів

1. Забезпечте чудову взаємодію з кількома продуктами. Компанії, готові до майбутнього, інтегрують продукти, щоб перетворити типову подорож клієнта на безперебійний багатоканальний досвід. Вони прагнуть задовольнити потреби клієнтів, а не просувати продукти.

2. Будьте цілеспрямованими. Керівники, клієнти, співробітники, інвестори та партнери все більше вимагають, щоб фірми мали мету, окрім максимізації добробуту акціонерів. Люди, пов’язані з компанією, можуть об’єднатися навколо сильної мети, яка заохочує досконалість.

Оперативні можливості

3. Стати модульним, відкритим і гнучким. Компанії, готові до майбутнього, використовують компоненти та можливості, які роблять їх успішними і перетворюють їх на модульні оцифровані сервіси. Ці послуги можна об’єднати в багато різних цифрових пропозицій.

4. Прагніть до амбідекстрії. Підприємства, готові до майбутнього, використовують цифрові технології двома різними способами: для постійного впровадження інновацій, для контролю витрат і прискорення трансформації. Це дозволяє компаніям вирішувати проблеми клієнтів і пропонувати бездоганну взаємодію з клієнтами, удосконалюючи процеси, заохочуючи повторне використання даних і технологій та підвищувати продуктивність.

Можливості екосистеми

5. Очолюйте або беріть участь в екосистемах. Очолюючи або створюючи екосистему, компанії стають основними напрямками для своїх клієнтів і співпрацюють з іншими, щоб надавати різноманітні продукти.

6. Розвивайте динамічні (і цифрові) партнерства. Фірми, які найшвидше розвиваються, прагнуть до цифрових партнерств, щоб збільшити охоплення — шляхом додавання нових клієнтів — і розширення асортименту, розширюючи різноманітність продуктів, які вони пропонують існуючим клієнтам.

Фундаментальні можливості

7. Ставтеся до даних як до стратегічного активу. Дослідники виявили, що компанії повинні розглядати дані як єдине джерело правди. Це має підтримуватися можливостями монетизації даних, які є доступними для кожного в компанії та використовуються для прийняття рішень на основі доказів, а також нормами прийнятного використання даних.

8. Розвивайте та зберігайте таланти. З появою аналітики даних, штучного інтелекту та інших технологій навички, необхідні працівникам, змінюються. Компанії повинні переконатися, що співробітники володіють відповідними навичками для своїх ролей, а також надати їм можливість працювати разом для вирішення проблем.

9. Пов’яжіть індивідуальну та командну поведінку з цілями компанії. Сильні фірми пов’язують індивідуальну та командну поведінку з цілями компанії. Це розширює можливості співробітників і допомагає їм приймати рішення.

10. Сприяйте швидкому навчанню в усій фірмі. Майбутнє завжди невизначене. Щоб бути по-справжньому готовими до майбутнього, компанії повинні вміти швидко вчитися та адаптуватися.

Щоб розпочати розвиток цих можливостей, компаніям слід оцінити наявні можливості та розпочати роботу над слабкішими напрямками.

«Розбудова цих можливостей — це постійна робота, яка вимагає лідерства, мети, показників, бюджету, нових підходів і наполегливості», — пишуть дослідники.

Автор: Sara Brown 

Источник: https://mitsloan.mit.edu/

Похожие статьи

Абсолютно новий Renault Scenic E-Tech Electric: перший більш екологічно розроблений повністю електричний сімейний автомобіль

Megane проклав свій шлях, а тепер настала черга Scenic переосмислити себе і стати флагманом нового покоління електромобілів Renault. Абсолютно новий Scenic E-Tech Electric розроблений спеціально…

Сучасний маркетинг: 6 можливостей для мультидисциплінарних команд

Підхід «бізнес-як-зазвичай» стосовно маркетингу більше не працює. Аби досягти успіху в сучасному маркетингу, професіонали мають розвивати широкий набір навичок і надавати пріоритет співпраці. У сучасному…

Опанувати нову навичку можна в будь-якому віці. Ось чому цьому варто повчитись у немовлят. Уривок з книжки «Початківці» Тома Вандербільта

Одного разу чотирьохрічна донька журналіста Тома Вандербільта запропонувала батькові зіграти в шахи. Він погодився, хоча й мав суттєву проблему: грати в шахи не вмів. Так…

Комментарии

ru_RUРусский