20 км запасу ходу всього за 6 хвилин: австралійці розробили павербанк для електромобілів

До кінця 2022 року портативні зарядки Re:Start Roadside Assist з’являться на автомобілях екстреної технічної допомоги на дорогах.

Автор павербанку для електромобілів – мельбурнський стартап Re:Start, який розробляє портативні акумуляторні пристрої для екстреної зарядки електромобілів.

Проєкт реалізується за підтримки Королівського автомобільного клубу Вікторії (Royal Automobile Club of Victoria, RACV).Конструкція зарядного модуля Re:Start Roadside Assist оптимізована для використання на дорогах.

Зі слів розробників, працює він у два, а то й у чотири рази швидше, ніж будь-яка інша зарядна система аналогічного розміру.

Всього за 6 хвилин батарею електромобіля, що «застряг», можна буде зарядити на 20 км, що дозволить доїхати для найближчої стаційної зарядки.

У компанії сподіваються, що розроблені ними технології дозволять лідирувати у сфері портативної зарядки для електромобілів.

«Технічні досягнення, розроблені нашою командою, зроблять нас лідером у цій галузі.

Наша система була створена з нуля для забезпечення оптимального розміру та ваги, з використанням нашої запатентованої батареї та унікальної конструкції зарядного пристрою.

Модульна акумуляторна система дозволяє масштабувати платформу для задоволення потреб у зарядці будь-якого транспортного засобу», – сказав засновник Re:Start Чжидуо (Дуо) Чжанг.

Модуль Re:Start дозволяє поповнити батарею на 50-100 км.

Таким чином, одного-двох сеансів зарядки на тиждень буде достатньо для повсякденних поїздок.

Наприкінці 2022 року стартап планує випробувати свій павербанк на власних автомобілях технічної допомоги, а у майбутьньому запропонує послуги регулярної зарядки та/або зарядки на запит тим, хто не хоче користуватися стаціонарними терміналами або не має можливості встановити домашню зарядку.

Замовити послугу можна буде через застосунок для мобільного.

Джерело: my.ua

Похожие статьи

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский