550 км на одному заряді: Suzuki показали свій перший електричний кросовер

На виставці Auto Expo 2023 у Великій Нойді, Індія, дебютував концепт електричного кросовера, розробленого Maruti Suzuki India Limited. Зі слів президента Suzuki Motor Тосіхіро Судзукі, серійна версія шоу-кару eVX вийде на ринок у 2025 році.

Як повідомили в індійському підрозділі марки, середньорозмірний кросовер укомплектують акумуляторним блоком ємністю 60 кВт•год, здатним забезпечити запас ходу до 550 км. Більш детальної інформації про «індійський» електромобіль, наразі, немає.

Suzuki Motor планує з 2026 року витратити на електрифікацію свого індійського підрозділу, включаючи завод з виробництва акумуляторів для електромобілів, понад 1,3 мільярда доларів. Це буде одна з найбільших інвестицій у виробництво акумуляторів та електромобілів у світі, яка дозволить Maruti зміцнити свої позиції на ринку.

За інформацією Reuters, у 2022 році ринкова частка компанії впала нижче 43% порівняно із більш ніж 50% у 2019 році. Причиною цього стали підвищення екологічних норм та зростаюча популярність кросоверів і позашляховиків. На думку управляючого директора Maruti Suzuki India Хісаші Такеучі, змінити ситуацію дозволить перехід на більш чисті технології, включаючи електричні, гібридні та етанолові.

Наразі електромобілі становлять менше ніж 1% від загального обсягу продажів автомобілів в Індії. До 2030 року їхня частка має досягти 30%. На це націлені, зокрема, й зусилля індійського уряду, який виділяє виробникам електромобілів заохочення на мільярди доларів.

Источник: autogeek.com.ua

Похожие статьи

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Група Renault оновлює свій фінансовий прогноз 2022 і прискорює трансформацію

“Група Renault рішуче проводить глибинну трансформацію і реалізує зміну своєї діяльності. Дані результати першого півріччя є яскравим тому доказом: попри усі перешкоди, що пов’язані із…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский