7 рис характеру, які допомагають, але з часом завдають шкоди


Ці 7 рис характеру допоможуть вам просунутися вперед, але, як тільки ви перейдете на наступний рівень, вони почнуть завдавати шкоди..

Технічний досвід і орієнтація на деталі допоможуть вам на ранніх етапах виділитися на тлі інших, але, якщо ви залишитеся «на передовій», то це буде утримувати вас позаду, якщо ви вирішите стати менеджером. Ось кілька звичок, які принесуть вам підвищення, але стануть на шляху наступного важливого кроку.

Коли мова заходить про кар’єру, просування вперед може бути тим самим випадком, коли «те, що привело тебе сюди, не приведе тебе туди». На жаль, якщо ви продовжите робити все те ж саме, що робили і раніше, наслідки цих дій можуть бути згубними. Риси, які спочатку допомогли вам виділитися на загальному тлі, пізніше можуть привести до того, що ви випасти зі списків людей на підвищення.

«У людей є способи поведінки, які прекрасно працюють на ранніх етапах кар’єри, але пізніше можуть почати стримувати їх рух, тому що вони занадто багато інвестували в них», – розповідає консультант з лідерства Саллі Хелгесен, співавтор книги «How Women Rise: Break the 12 Habits Holding You Back From Your Next Raise, Promotion or Job ». «Навіть якщо ви помітите, що стара звичка більше не приносить вам користі, вам може бути складно відмовитися від неї».

Дуже важливо уважно ставитися до принципів поведінки, які можуть стати потенційними джерелами проблем, щоб ви могли вчасно поставити собі питання, а чи не настав час рухатися далі і почати впроваджувати нові підходи. Ось сім звичок, від яких вам слід відмовитися, щоб рухатися вперед.

1. Бути суворими і точними

Ця звичка особливо проблематична для жінок, так як існує тенденція, через яку їх винагороджують і підвищують, грунтуючись на їхній суворості і точності, розповідає Хелгесен.

«З цього вони роблять висновок, що суворість і точність – це важливі чинники досягнення успіху», – розповідає вона. «Проблема ж полягає в тому, що на високих рівнях суворість і точність – це не те, що шукають організації. Обидві ці риси можуть бути сприйняті як мікроменеджмент».

2. Концентрація на технічних навичках

Здатність добре розбиратися в потрібних технічних навичках – це ефективний спосіб виділитися на загальному тлі; завжди добре стежити за оновленнями і популярними інструментами, розповідає Еллісон МакВільямс, помічник віце-президента з наставництва та особистого і кар’єрного розвитку випускників в Університеті Вейк-Форест. Втім, якщо ви так і продовжите залишатися на передовій, то це буде тримати вас позаду.

«Існує чітка межа між здатністю використовувати і впроваджувати новітні технології для того, щоб робити свою роботу, і здатність створювати бачення і напрямок для управління тими, хто буде робити цю роботу», – розповідає МакВільямс. «Для просування куди важливіша здатність бачити глобальну картину і залучати до роботи правильних людей».

«Легко переоцінити важливість експертизи, додає до вищесказаного Хелгесен. «Особливо це стосується чоловіків-інженерів чи бухгалтерів, які сильно пов’язують цю рису зі своєю особистістю в цілому», – розповіла вона.

3. Пошук відповідальності та визнання

Перші кілька сходинок кар’єрних сходів – це питання взяття відповідальності за свою роботу і отримання індивідуального визнання за свій внесок і свої заслуги, але, коли ви починаєте рухатися далі, вам необхідно навчитися відставляти своє его в сторону, розповідає МакВільямс.

«Тепер мова йде не тільки про вас; тепер основний момент – це команда і вся організація», – розповіла вона. «Важливо не отримати особисте визнання або домогтися особистих перемог. Важливо працювати на успіх і досягнення команди».

4. Впевненість у своїх силах

Прояв ініціативності, здатність самостійно мотивувати себе і з’ясування того, як зробити свою роботу, а потім доведення цієї роботи до кінця – все це безцінні ресурси просування на ранніх етапах вашої кар’єри, розповідає Мішель Тілліс Ледерман, генеральний директор Executive Essentials і автор книги «The Connector’s Advantage: 7 Mindsets to Grow Your Influence and Impact ».

«Коли ви починаєте керувати іншими людьми, ваш обов’язок – не робити все самотужки», – розповідає вона. «Вам необхідно займатися розвитком навичок в інших людей, делегувати роботу, а ваша робота буде оцінюватися за результатами, яких ви зможете досягти разом і за допомогою цих людей. Пам’ятайте про те, що саме взаємини, які ви будуєте, будуть вести вашу кар’єру вгору. Покладатися лише на власні сили може бути деструктивною поведінкою».

Коли ви отримаєте лідерську посаду, підхід, який ви використовували для її досягнення, почне працювати проти вас, додає Байрон Меттьюс, генеральний директор і президент Miller Heiman Group, компанії, що займається поліпшенням продажів.

«Ваші обов’язки зростають у своїй складності, що вимагає від вас більш вдумливого підходу», – розповідає він. «Тепер це не просто активність; це вміння задати питання: ‘Яка активність буде в цій ситуації найкращою?’. Кращі керівники вищої ланки приходять з поглядами, які не тільки відповідають на потреби, а й допомагають сформулювати ці потреби».

5. Нетворкінг

На ранніх етапах вашої кар’єри зустріч з максимально можливим числом людей – це прекрасний спосіб зміцнити ваші зв’язку та вивчити ресурси і контакти, які може вам надати глобальна мережа, розповідає Бек Бембергер, засновниця і генеральний директор BAM Communications, фірми що займається PR і взаємовідносинами із засобами масової інформації.

«Так чи інакше, коли ви починаєте рухатися по ланцюжку вгору, вам доведеться стати безжалісними до свого часу», – розповідає вона. «Якщо коротко, то відповідати згодою кожній людині, яка захоче сходити з вами пообідати, випити чашечку кави або просто почути ваші думки, залишить вас без часу на виконання цієї роботи. Якщо говорити ще коротше, то разом з розвитком вашої кар’єри, ви стаєте більш розбірливими. Мистецтво говорити “ні” – це складна, але вкрай необхідна навичка».

Однак переконайтеся в тому, що ви не забуваєте повертати борги, розповідає Джейн Тутокі, директор управління Sedgwick. «Коли ваша кар’єра розвивається, вам необхідно зрозуміти, що тепер ви є взірцем для інших людей, що вам потрібно вести себе як зразок, а значить допомагати людям», – розповідає вона. «Вам необхідно проявляти більше великодушності в плані використання свого часу і своїх знань, тому що ви повинні стати ресурсом для інших людей, щоб побудувати функціонуючу й успішну команду».

6. Величезне бажання йти на ризик

Коли людям втрачати практично нічого, вони зазвичай без проблем йдуть на ризики, розповідає Кейт Забрискі, засновниця і генеральний директор Business Training Works, компанії, що займається наданням послуг з проведення тренінгів. «Коли ризики виправдовуються, це зазвичай приносить величезну вигоду», – розповідає вона. «Але, коли все йде не так, як хотілося б, наслідки зазвичай стають не надто жахливими, так як втрачати було особливо нічого».

Так чи інакше, на більш пізніх етапах занадто часті ризики можуть призвести до невідповідних результатів в плані порівняння потенційної вигоди з потенційними втратами. «Ніхто не хоче працювати на непередбачувану людину, яка змушує їх відчувати себе в небезпеці», – розповідає Забрискі.

7. Терпіння

Терпіння може бути вашою перевагою, але, з точки зору кар’єри, воно приносить користь більше на ранніх етапах, ніж на пізніх, розповідає Ребекка Хоран, засновниця Rebecca Horan Consulting, фірми, що займається розробкою брендових стратегій. «Давайте визнаємо це: коли ми тільки починаємо свій шлях, нам необхідно переконати всіх, що нам все до снаги», – розповідає вона. «У нас повинна бути готовність займатися рутинною роботою, готовність засукати рукава і довести, що ми – командні гравці».

Пізніше у вашій кар’єрі терпіння може втратити свої переваги, коли ви перестанете отримувати проекти в роботу, підвищення та надбавки до зарплати, які вам хотілося б отримати. «Чим далі ви просувається в своїй кар’єрі, тим більше ви хочете виступати в ролі власного захисника», – розповідає Хоран. «Говоріть про свої цілі і бажання. На пізніх етапах позиціонування вашого особистого бренду стає більше питанням стратегічного підходу, а не терпіння».

Джерео: hr-portal.ru

Похожие статьи

Опанувати нову навичку можна в будь-якому віці. Ось чому цьому варто повчитись у немовлят. Уривок з книжки «Початківці» Тома Вандербільта

Одного разу чотирьохрічна донька журналіста Тома Вандербільта запропонувала батькові зіграти в шахи. Він погодився, хоча й мав суттєву проблему: грати в шахи не вмів. Так…

Абсолютно новий Renault Scenic E-Tech Electric: перший більш екологічно розроблений повністю електричний сімейний автомобіль

Megane проклав свій шлях, а тепер настала черга Scenic переосмислити себе і стати флагманом нового покоління електромобілів Renault. Абсолютно новий Scenic E-Tech Electric розроблений спеціально…

Проблеми ментальності. Як вжитися в крос-культурній команді. Гід від експертки з консалтингу Марини Стародубської

Звійною мільйони українців змушені були не лише покинути свій дім, а й шукати роботу в інших країнах. Працювати в умовах різних культур виявилося складним завданням. Що цілком…

Як пробудити в команді найкращі риси та додати їй сили? Інструменти, якими користуються Воррен Баффет, Говард Шульц та інші лідери

Що робить лідера видатним? Як використати помилки, факапи та провали як фундамент для успіху? У пошуках відповідей колишній CEO Medtronic, викладач Harvard Business School Білл Джордж і…

Комментарии

ru_RUРусский