Audi і BMW відмовилися від послуг російської залізниці

BMW Group і Audi призупинили поставки автомобілів залізницею з Німеччини в Китай, найбільший ринок збуту для обох автовиробників, через війну на Україні. Як повідомило видання Nikkei Asia, німецькі компанії бояться можливої конфіскації своїх автомобілів в Росії, по території якої проходить велика частина маршруту з Європи і Китай.

У зв’язку з поточною геополітичною ситуацією наш залізничний транспорт на Шовковому шляху і Транссибірській магістралі тимчасово переведений на альтернативні маршрути”, — заявила представник BMW.

Відтепер всі доставки в Піднебесну будуть здійснюватися виключно морем. Це рішення дасть змогу не тільки уникнути ризиків, пов’язаних з непередбачуваними рішеннями російської влади, а й заощадити на транспортуванні. За даними нідерландської логістичної компанії Drewry Supply Chain Advisors, доставка контейнера з Німеччини в Шанхай морем на 78% дешевше, ніж залізницею. Щоправда, за часом це набагато довше.

Источник: www.autocentre.ua

Похожие статьи

Amazon і Stellantis починають спільну роботу над новими клієнтоорієнтованими технологіями та рішеннями

Amazon і Stellantis починають спільну роботу над новими клієнтоорієнтованими технологіями та рішеннями, які будуть імплементовані на мільйонах автомобілів та прискорять перетворення програмного забезпечення на головний…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский