Baidu анонсувала електричне роботаксі Apollo RT6 з четвертим рівнем автономності вартістю $37 тис. (відео)

Китайська компанія Baidu представила повністю автономний електромобіль Apollo RT6 призначений для роботи в рамках фірмового сервісу безпілотних таксі Apollo Go. Перші екземпляри надійдуть до автопарку китайського сервісу вже у 2023 році, при цьому вартість одного такого таксі становить всього $37 тис.

За форматом Apollo RT6 є однооб’ємником довжиною 4760 мм (колісна база 2830 мм) зі зсувними дверима, які полегшують посадку в салон. Кермо можна швидко зняти, збільшивши корисний простір. Електромобіль базується на власній платформі компанії Xinghe.

Електромобіль оснащується фірмовою системою безпілотного керування четвертого рівня (L4 autonomous driving system) із обчислювальною потужністю до 1200 TOPS. Інформація надходить з 38 сенсорів, включаючи 8 лідарів та 12 камер, які практично непомітно інтегровані в прозорий дах, фари та фронтальну частину корпусу.

Під час тестів система пройшла понад 32 млн. віртуальних кілометрів. Розробники порівнюють можливості цієї системи з людиною-водієм із 20-річним досвідом водіння.

Baidu розраховує розпочати тестування роботаксу Apollo RT6 в Китаї з другої половини наступного року, поступово збільшуючи автопарк даних моделей з 10 тис. до 100 тис. екземплярів.

Похожие статьи

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Нове Робо-таксі від Baidu

Великі технологічні компанії, такі як Apple, зазвичай демонструють свої інновації на власних заходах, а не на спільних виставках. При цьому їм гарантована увага громадськості. Китайська…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский