BMW запропонує відеоігри в автомобілі

Разом зі швейцарським стартапом nDream виробник автомобілів BMW планує впроваджувати відеоігри у свої автомобілі з 2023 року. Клієнти зможуть грати в ігри безпосередньо на дисплеях транспортних засобів.

Клієнти BMW в Європі не дуже відомі як лідери спільноти відеоігор, але для тих, хто хоче стати ним зараз, виробник преміум-класу запропонує широкий асортимент з наступного року.

Як оголосила мюнхенська компанія, нові автомобілі BMW з 2023 року будуть оснащені так званою «AirConsole», яка передаватиме відеоігри, що транслюються по повітрю, безпосередньо на дисплеї автомобіля. Спочатку пропозиція включатиме прості ігри, як-от прості гонки або ігри на спритність. Графічно “AirConsole” від швейцарського стартапу NDream все ще поступається за можливостями поточному поколінню ігрових консолей.

В BMW радіють тому, що можуть створити додаткові пропозиції для клієнтів. Стефан Дурах, старший віце-президент BMW Group Connected Company Development, каже:

«З AirConsole ми використовуємо новітні хмарні технології в поєднанні з великим вибором розважальних ігор. Це робить кожну ситуацію очікування в автомобілі, наприклад зарядку, радісною миттю.”

Щасливі моменти стають можливими завдяки смартфону, який потім стає пристроєм керування для AirConsole у моделях BMW. З’єднання встановлюється за допомогою QR-коду, який клієнт сканує на дисплеї свого автомобіля, а потім може розпочати гру безпосередньо та без тривалого очікування. Причина в тому, що самі відеоігри не встановлюються окремо на кожному транспортному засобі, а передаються централізовано в автомобілі.

Відеоігри в транспортних засобах – не новий тренд. Преміальні конкуренти Mercedes і Audi також працюють над відповідними проектами. Як це часто буває, піонером галузі є Tesla, яка вже планує інтегрувати платформу розповсюдження ігор Steam у свої моделі. На відміну від AirConsole, Steam насамперед пропонує доступ до найновіших відеоігор з точки зору графіки та ігрового процесу.

Похожие статьи

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Опанувати нову навичку можна в будь-якому віці. Ось чому цьому варто повчитись у немовлят. Уривок з книжки «Початківці» Тома Вандербільта

Одного разу чотирьохрічна донька журналіста Тома Вандербільта запропонувала батькові зіграти в шахи. Він погодився, хоча й мав суттєву проблему: грати в шахи не вмів. Так…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский