BMW обіцяє потужніші і водночас дешевші акумулятори

BMW хоче значно покращити запас ходу та час зарядки своїх електромобілів з 2025 року за допомогою нових акумуляторних елементів і вдвічі скоротити витрати на виробництво акумуляторів. Член ради з розвитку Френк Вебер повідомив, що «щільність енергії збільшена більш ніж на 20 відсотків, швидкість заряджання збільшена до 30 відсотків, а запас — до 30 відсотків». 

Вперше BMW хоче використовувати круглі елементи для батарей замість попередніх призматичних елементів. Вони були розроблені самою компанією BMW і містять менше кобальту і більше нікелю та кремнію, ніж елементи, що використовувалися раніше. При цьому BMW економить на компонентах – акумуляторні блоки просто встановлюються в днище кузова.

У BMW є нові елементи, виготовлені партнерами, які будують шість заводів, кожен з річною потужністю до 20 гігават-годин (ГВт-год): по два в Європі, Китаї та Північній Америці. Це означає, що попит на електромобілі «нового класу» в довгостроковій перспективі можна буде покрити.

Двозначна мільярдна сума вже була виділена CATL і EVE Energy для будівництва заводів у Китаї та Європі. Один з них будується в Дебрецені, Угорщина, де BMW має намір в 2025 році випустити перші автомобілі «нового класу» на електричній платформі. Партнер для двох заводів у Північній Америці має бути відомий до кінця року.

«Ми не хочемо власного виробництва елементів живлення», — сказав Вебер. Технологія розвивається настільки швидко, що для такого невеликого виробника автомобілів, як BMW, враховуючи високий рівень потрібних інвестицій, це загальмує інновації.

Виробництво нової високовольтної батареї має коштувати вдвічі дешевше за нинішнє покоління. За словами Вебера, для BMW електричний автомобіль повинен «зрештою бути на рівні рентабельності двигуна внутрішнього згоряння». Партнери BMW планують також використовувати перероблений літій, кобальт і нікель і можуть використовувати лише екологічну електроенергію у виробництві.

Нова технологія повинна мати вищу напругу і покращити зарядку постійним струмом до 50 км запасу ходу за хвилину. 

Похожие статьи

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский