BMW планує великий завод по виробництву акумуляторів поблизу Дінгольфінга

Автовиробник придбав велику земельну ділянку в Нижній Баварії поблизу свого головного заводу в Дінгольфінгу. Планується будівництво великого заводу, на якому збиратимуть високовольтні акумулятори для електромобілів. 

BMW хоче побудувати завод з виробництва акумуляторів за 40 кілометрів на північ від свого найбільшого європейського автомобільного заводу в Дінгольфінгу. Угоду про купівлю земельної ділянки площею 105 гектарів у нижньобаварських громадах Ірльбах і Штраскірхен було підписано, повідомила в четвер прес-секретар компанії. Це важливий крок, але процес узгодження тільки починається. Раніше про це повідомляла “Passauer Neue Presse”.

На новому заводі BMW хоче збирати високовольтні акумулятори для електромобілів з елементів, що поставляються компанією, які потім будуть встановлюватися в автомобілі на автозаводах в Дінгольфінгу, Мюнхені та Регенсбурзі. Будівництво заводу з виробництва акумуляторів заплановано розпочати у 2024 році. На заводі буде створено близько 1 000 робочих місць.

BMW також будує подібні заводи з виробництва акумуляторів для електромобілів у Дебрецені (Угорщина), біля американського заводу в Спартанбурзі, в Мексиці та Китаї. Оскільки акумулятори великі і важкі, автовиробники намагаються розміщувати їх якомога ближче до автомобільних заводів.

Ірльбах і Штраскірхен розташовані на автомагістралях А3 і А92. Після купівлі землі розпочинається процедура планування міського землекористування. За погодження відповідають обидва муніципалітети та районний офіс Штраубінґ-Боґен. BMW запросив близько 4 000 мешканців двох громад на інформаційний захід, який відбудеться 3 березня.

Громадська ініціатива “Lebenswerter Gäuboden” проводить кампанію за збереження сільськогосподарських угідь перед Штраскірхеном і збирає підписи проти будівництва заводу. За словами ініціаторів, це “спричинило б величезні структурні зміни в нашому селі і в усьому регіоні”.

Похожие статьи

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Що пропонують українцям виробники автодеталей: зарплати, умови, «плюшки»

Робота на іноземну компанію вдома, як альтернатива закордону Україна стала однією з провідних світових локацій з виготовлення автомобільних деталей для відомих брендів. Іноземних інвесторів цієї…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский