Bosch тестує фургони на паливних елементах: великий запас ходу, короткий час заправки

У секторі комерційних автомобілів привод на паливних елементах має великий потенціал. Два нових демонстраційних автомобіля від Bosch ілюструють практичні переваги технології.

На виставці IAA Transportation (20-25 вересня) у Ганновері Bosch представить два фургони з приводом на паливних елементах. Згідно з прес-релізом були використані «е-транспортери, які є у вільному доступі на ринку». Однак автомобілі без логотипу бренду демонструють явну схожість з VW e-Crafter. У співпраці з Abt eLine GmbH електротранспортери були переобладнані на джерело живлення на паливних елементах.

Компанія Bosch замінила оригінальні вбудовані батареї та периферійні пристрої на паливні елементи, баки для водню та меншу літій-іонну батарею. Система паливних елементів майже повністю складається з компонентів від постачальника. Bosch також розробив відповідне управління системою. Крім того, Abt eLine адаптувала охолодження, керування транспортним засобом і бортову електричну систему до нової технології.

П’ять баків, вбудованих у підлогу автомобіля, можуть вмістити до десяти кілограмів водню. Вказується запас ходу до 540 кілометрів, а заправка воднем має займати 6 хвилин. З точки зору логістичних компаній, невеликі фургони з приводом на паливних елементах можуть бути цікавою альтернативою або доповненням до суто електричних транспортних засобів з точки зору запасу ходу та часу зарядки.

За допомогою тестових автомобілів Bosch має намір і далі розвивати приводи на паливних елементах, поки вони не будуть готові до серійного виробництва. Однак компанія зазначає, що для прориву в технології потрібні додаткові зусилля з боку політики та промисловості щодо інфраструктури та постачання водню.

Похожие статьи

Група Renault оновлює свій фінансовий прогноз 2022 і прискорює трансформацію

“Група Renault рішуче проводить глибинну трансформацію і реалізує зміну своєї діяльності. Дані результати першого півріччя є яскравим тому доказом: попри усі перешкоди, що пов’язані із…

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Електромобільність: виробники автомобілів продовжують розробляти паливні елементи

Представники промисловості погоджуються, що в майбутньому на світовому ринку будуть домінувати акумуляторні автомобілі. Однак у середньостроковій та довгостроковій перспективі деякі електромобілі також можуть працювати на…

Електрифікація: повний вперед! Завдяки лінійці 100% електричних фургонів компанія PEUGEOT твердо націлена стати лідером ринку.

Електрична революція у сегменті легких комерційних автомобілів розпочалася: відтепер бренд PEUGEOT пропонує повноцінну лінійку електричних фургонів. 100% електричні фургони PEUGEOT такі ж функціональні, як і…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский