Bugatti та Adidas створили обмежену серію футбольних бутс

Bugatti об’єднався з Adidas, щоб випустити обмежену серію футбольних бутс, які мають всі шанси знайти заможних власників.

Під назвою Adidas X Crazyfast Bugatti на аукціоні буде продано 99 пар взуття й вже цього листопада бутси з’являться на полі: у «Мілані» з Рафаелем Леао та у володаря Золотого м’яча 2022 року Каріма Бензема. 

«Bugatti — це бренд, відомий своїми інноваціями та інженерною винахідливістю. Завжди надихаючись баченням, він створює незрівнянні автомобільні шедеври, — сказав Вібке Шталь, керуючий директор Bugatti International. — Ми поділяємо це невпинне прагнення до досконалості з Adidas, який застосовує такий же суворий підхід до своїх черевиків, створюючи все більш легкий і ефектний дизайн». 

Модель X Crazyfast стала відправною точкою для співпраці з його інноваційною технологією підошви Speedframe та інноваціями Aerocage. 

Завдяки розробці Adidas Bugatti зосереджує свою філософію «форма слідує за функцією», додаючи експертні штрихи в дизайні. Взуття має культовий чорно-синій колір бренду, який асоціюється з подібним у гіперкара Chiron Pur Sport. Вуглецеве волокно було оброблено в інкрустацію, як знак широкого використання цього матеріалу брендом, а нижня частина має чудовий синій відтінок, який, здається, мерехтить на світлі. 

Компанія додала фрази «Створюй незрівнянне» як знак найбільшої цінності компанії та «Неможливе — це ніщо» як символ невпинного прагнення Adidas до успіху. 

Ініціали EB (Етторе Бугатті – засновника Bugatti) можна знайти на задній і бічній частині взуття, як й три смуги Adidas. 

99 пар взуття буде виставлено на аукціон на платформі Adidas Collect Web 3 із 8 по 11 листопада. З 13 листопада покупці бутс отримають цифрову коробку для взуття, яку можна обміняти на фізичну пару та пару взуття NFT. Єдиний спосіб придбати бутси — це криптовалюта, і вони мають мінімальну ставку 0,2 ефіру (близько 360 доларів США за сьогоднішнім курсом). Тим не менш, для тих, хто не розбирається в таких речах, «користувачі матимуть прямий доступ до традиційної валюти на аукціоні за допомогою MoonPay». 

Можна очікувати, що на аукціоні бутси продаватимуться за шалені суми, як й гіперкари Bugatti, і проїжджатимуть ще менше миль. Принаймні, продукт колаборації двох брендів виглядає цікавим. 

Джерело: motorcar.com.ua

Похожие статьи

Абсолютно новий Renault Scenic E-Tech Electric: перший більш екологічно розроблений повністю електричний сімейний автомобіль

Megane проклав свій шлях, а тепер настала черга Scenic переосмислити себе і стати флагманом нового покоління електромобілів Renault. Абсолютно новий Scenic E-Tech Electric розроблений спеціально…

Бренд Citroёn представляє новий Citroёn ë-C3: перший доступний європейський електромобіль

Бренд CITROЁN представляє четверте покоління популярної моделі CITROЁN C3 й знову сміливо кидає виклик звичним правилам для автомобілів B-класу, розроблених та виготовлених у Європі. Повністю…

Комментарии

ru_RUРусский