Carglass: кожен третій автомобіль після заміни скла має бути відкалібрований і ця тенденція зростає

Carglass – компанія, що надає високопрофесійні послуги з ремонту та заміни автоскла для всіх моделей і марок сучасних автомобілів в 41 країні світу, запроваджує інноваційну технологію повторного калібрування від Bosch у своїх 370 сервісних центрах в Німеччині. Новий підхід також передбачає реєстрацію виконаної роботи у відповідності до місцевого законодавства. Нова технологія охоплює до 99 відсотків усіх моделей автомобілів після заміни лобового скла, запевняють у компанії.

В останні роки Carglass інвестувала значні кошти в навчання своїх технічних спеціалістів і в технічне обладнання, необхідне для повторного калібрування систем допомоги водієві (ADAS) після заміни лобового скла.

Технологія тестування, за якою майбутнє

Зараз компанія просувається вперед у розвитку ринку заміни або ремонту автомобільного скла та покладається на технологію повторного калібрування Bosch у всіх напрямках. Ключовою особливістю є нещодавно розроблена система цифрової камери, яка визначає точне положення автомобіля та супроводжує навчених монтажників на кожному етапі процесу налаштування. Крім того, програмне забезпечення регулярно оновлюється, а панелі повторного калібрування є відносно компактними порівняно з іншими системами. «Діагностична технологія Bosch переконує найвищою точністю датчиків, ефективними процесами обслуговування та протоколами повторного калібрування, що відповідають законодавству», — заявляють у штаб-квартирі Carglass у Кельні.

Технологія готова для майбутніх поколінь ADAS

Тестування системи Bosch і необхідних процесів проходило в «Європейському технологічному центрі» компанії Carglass, «унікальному для всієї галузі науково-дослідному центрі для повторного калібрування систем допомоги водієві». Бернд Циммерманн, директор із надання послуг компанії Carglass, пояснює передумови: «Завдяки новітній діагностичній технології Bosch і вже створеній системі «Astech» ми охоплюємо до 99 відсотків усіх моделей автомобілів, а також готові до майбутніх поколінь автомобільних камер тарадарних пристроїв. Це робить нас піонерами на ринку обслуговування автомобільного скла, і ми значно розширюємо нашу конкурентну позицію з огляду на майбутні вимоги».

Кожен третій автомобіль має бути відкалібрований і ця тенденція зростає

Сьогодні кожен третій автомобіль потребує повторного калібрування системи безпеки водіння після заміни вікна – і ця тенденція зростає. Бернд Циммерманн продовжує: «Діагностичні технології для систем допомоги водієві, такі як «Діагностика через Інтернет-протокол», «Шлюзи безпеки» та інші системи шифрування транспортних засобів, висувають підвищені вимоги до всіх постачальників на ринку послуг.».

Усі сервісні центри оснащені інноваційною технологією Bosch – всебічно навчені бригади доглядають за автомобілями клієнтів на місці. За словами компанії, вона вже інвестувала в оснащення сервісного центру та навчання співробітників суму, яка обчислюється двозначними цифрами.

Похожие статьи

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Підготовка автосервісу до нового покоління систем допомоги водію (ADAS)

Технік-початківець спостерігає, як фахівець з обслуговування транспортних засобів проводить калібрування сенсорів системи допомоги водієві (ADAS). Вражений технологіями, молодий кандидат на роботу не може стримувати свій…

Amazon і Stellantis починають спільну роботу над новими клієнтоорієнтованими технологіями та рішеннями

Amazon і Stellantis починають спільну роботу над новими клієнтоорієнтованими технологіями та рішеннями, які будуть імплементовані на мільйонах автомобілів та прискорять перетворення програмного забезпечення на головний…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский