Dacia Manifesto Concept — пригодницьке багі з безповітряними шинами

Що вийде, якщо взяти все, що вам подобається в Dacia – надійність, яку  випромінює зовнішній вигляд, простий інтер’єр без надмірної вишуканості та неприховану радість від водіння автомобіля – і вклали все це в концепт-кар, який не ніколи не попаде у виробництво? Ласкаво просимо до дикого пригодницького баггі Manifesto Concept.

Концепт справді крутий, з масивними безповітряними шинами та великою кількістю нефарбованого пластику на колісних арках і масивних нижніх частинах. Цей пластик насправді є найновішим матеріалом Dacia Starkle, який створений з використанням ресайклінгу. По суті, це багато старого пластику, зібраного разом для створення нового матеріалу, в якому залишають природні плями, що створює унікальний вигляд. Його використовуватимуть на новому Duster, який з’явиться у 2024 році, і на серійній версії Bigster, яка запланована на 2025 рік.

Що ще з Маніфесту попаде у виробництво? Загляньте всередину, і ви побачите, що там немає великого центрального інформаційно-розважального екрана. Це частина ширшого зобов’язання Dacia продовжувати спонукати водіїв використовувати свої смартфони як інформаційно-розважальні пристрої (принаймні в продуктах базової специфікації). Є ще компонент, який назвали  YouClip – його можна використовувати для кріплення різноманітних інтер’єрних аксесуарів/підстаканників.

Що не попаде в серійне виробництво? До появи безповітряних шин ще далеко, а одна фара (яку також можна зняти та використати як ліхтарик) не сподобається іншим водіям, які сприймуть вас за мотоцикл у темряві.

Інтер’єр також футуристичний, з панеллю з перероблених матеріалів. Його можна мити струменем води — якщо ви не забудете зняти чохли для сидінь, які водночас виконують роль спальних мішків. Плоску задню частину можна використовувати як робочий стіл, а потужна допоміжна батарея стане в нагоді для живлення електроінструментів або, можливо, навіть до цілого кемпінгу.

Нічого не сказано, що приводить в рух Manifesto, проте керівник нового концептуального підрозділу Dacia (відомого як Advanced Dacia) Ромен Говен каже, що всі автомобілі компанії повинні бути розроблені таким чином, щоб мати можливість використовувати всі силові агрегати. 

Варто також рошифрувати назву, що перекладається як Маніфест. Dacia вважає, що він втілює те, до чого прагне компанія: «Dacia рішуче підтверджує своє бачення простого, надійного, доступного та екологічного автомобіля», — йдеться у повідомленні. 

 

Похожие статьи

Citroën Oli – унікальний концепт-кар майбутнього

Сьогодні Citroën представляє унікальний концепт-кар  – повністю електричний пікап Citroën Oli. Ця новинка символічно представляє нову інтерпретацію логотипу Citroën із двома шевронами, який буде використовуватися…

PEUGEOT презентує бачення свого майбутнього через новітній концепт PEUGEOT INCEPTION

Приголомшливий PEUGEOT INCEPTION CONCEPT проголошує нову еру та втілює бачення Бренду щодо електромобілів майбутнього. Новітній концепт Бренду пропонує найкращі переваги електромобіля в поєднанні з потужністю…

У 1990-х Michelin винайшли революційну шину. Вони мали стратегію, бачили незакриту потребу клієнтів – і зазнали провалу. Що насправді робить інновацію успішною?

Чому інноваціям Apple вдалося підкорити ринок, у той час як ідея Pfizer з інгаляційним інсуліном зазнала невдачі? Forbes публікує уривок із книжки «Широким поглядом», що…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский