DeLorean випустить «невелику серію» свого концепту Alpha2

Відомо, що DeLorean створив дуже відому машину, а потім зганьбився. Нові опікуни DeLorean вирішили повернутися  назад у часі та переписати історію.

Якщо виходити з того, що оригінал Марті Макфлая — це Alpha1, DMC заручилася підтримкою Italdesign, щоб уявити, як могли б виглядати Alpha 2-4. Просто польоти фантазії, щоб поєднати етапи між Alpha1 і Alpha5. 

«Ви були б здивовані», — нещодавно сказав бос DMC Юст де Фріз. «У нас було стільки запитів на Alpha2, що ми, ймовірно, зробимо дуже невелику серію». Цей вигаданий концепт DeLorean в альтернативному часовому просторі стане справжнім дорожнім автомобілем, хоч і буде виготовлений у невеликій кількості.

«Alpha2 народився в результаті проекту DeLorean під назвою DMC 24, який ніколи не випускався», — сказав де Фріз. «Це Barchetta, купе з відкритим верхом, двигуном V8, і це була логічна еволюція DMC-12.

«Це суто переосмислення. Ми звернулися до Italdesign з концептами 90-х, згадали поп-культуру, мистецтво, усі деталямі того часу. Ми побудували дизайнерську студію в Італії дев’яностих і попросили Italdesign розробити автомобіль дев’яностих з усіма можливостями та інструментами дев’яностих.

“Це стало приголомшливим проектом – ви створюєте 40 років спадщини за дев’ять місяців, і вся співпраця з Italdesign була неймовірною», – додав він.

Немає жодної інформації про те, чи справді дорожні автомобілі будуть оснащені V8, але давайте почекаємо та подивимося. 

Похожие статьи

Опанувати нову навичку можна в будь-якому віці. Ось чому цьому варто повчитись у немовлят. Уривок з книжки «Початківці» Тома Вандербільта

Одного разу чотирьохрічна донька журналіста Тома Вандербільта запропонувала батькові зіграти в шахи. Він погодився, хоча й мав суттєву проблему: грати в шахи не вмів. Так…

Stella Vita — прототип будинку на колесах із живленням від сонячних батарей, який зацікавив фахівців Mobilize

Електромобілі, які працюють на сонячній енергії, — нездійсненна мрія чи реальність, яка вже не за горами? Для команди студентів Solar Team з Ейндховенського технологічного університету…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский