Ford скорочує класичні малолітражки: Fiesta закінчилася

Ford припиняє виробництво Fiesta. Після майже 50 років і понад 18 мільйонів вироблених Fiesta ера невеликої кельнської компанії закінчується в липні 2023 року. Ось і все. 

Ford Fiesta – ікона компактних автомобілів. Запущений у 1976 році, він проклав шлях мільйонам людей у ​​всьому світі до індивідуальної мобільності та автоспорту. Fiesta XR2 став легендарним.

Перше покоління сходило з конвеєра до 1983 року. Друге покоління випускалося до 1989 року. Третє покоління стало першим з подушками безпеки після рестайлінгу, і Fiesta вперше була доступна як модель RS.

У 1995 році з’явилося четверте покоління, яке також пропонувалося як Mazda 121. Покоління 5 з’явилося з 2002 року. Шоста версія Fiesta була поступила в продаж у 2008 році, вироблялася в Кельні, Китаї, Таїланді, Мексиці та Бразилії. Глобальний підхід, згідно з яким одна модель повинна відповідати всім ринкам, був вперше реалізований саме в цьому поколінні.

Поточна модель є сьомим поколінням з діапазоном потужності від 70 до 200 к.с. (модель ST), яка тепер буде вироблятися в Кельні до кінця червня 2023 року.

Згідно повідомлень компанії Ford бренд наразі переживає найбільшу трансформацію в історії компанії. Як і всі виробники, Ford повинен перейти на електромобільність і змінити позиціювання. Почали з американського Mustang Mach-e. Завдяки новим електричним моделям у секторі комерційних автомобілів вони також можуть досягти успіху – концепція та деталі добре продумані.

Усі замовлені Ford Fiesta будуть виготовлятися за запитом. Той, хто все ще замовляє, може замовляти лише п’ятидверні моделі – як і у багатьох інших виробників. Скільки часу можна приймати замовлення не вказано і залежить від кількості замовлень.

З припиненням виробництва Ford Fiesta в Кельні там також припиняється виробництво двигунів внутрішнього згоряння. 1,0-літрові бензинові двигуни, які дозволено використовувати в інших моделях, потім продовжать виробляти на заводі двигунів у Крайові (Румунія).

Похожие статьи

Абсолютно новий Renault Scenic E-Tech Electric: перший більш екологічно розроблений повністю електричний сімейний автомобіль

Megane проклав свій шлях, а тепер настала черга Scenic переосмислити себе і стати флагманом нового покоління електромобілів Renault. Абсолютно новий Scenic E-Tech Electric розроблений спеціально…

Група Renault оновлює свій фінансовий прогноз 2022 і прискорює трансформацію

“Група Renault рішуче проводить глибинну трансформацію і реалізує зміну своєї діяльності. Дані результати першого півріччя є яскравим тому доказом: попри усі перешкоди, що пов’язані із…

Комментарии

ru_RUРусский