Geely і Mercedes-Benz представили новий кросовер

Новинку планують показати у вересні поточного року

Компанії Mercedes-Benz і Geely розробляють концепт нового електричного кросовера під брендом Smart. Подробиць про новинку поки немає, але глава марки Деніел Лескоу підтвердив роботу над п’ятидверним автомобілем з повністю електричною силовою установкою.

Єдине, що відомо про кросовер – це те, що за своїми габаритами він буде порівняємо з MINI Countryman і стане найбільшою моделлю Smart на сьогоднішній день. Крім того, про новинку кажуть, що це буде компактний, але місткий і практичний автомобіль для міста.

Очікується, що в рух кросовер буде приводитися одним електромотором на 268 к.с. з запасом ходу до 500 кілометрів. Як відзначають фахівці, розробкою дизайну новинки займаються фахівці з Mercedes-Benz, а його технічною частиною – експерти з Geely. Очікується, що прем’єра концепту відбудеться у вересні поточного року на автосалоні в Мюнхені, а в продаж серійна версія надійде в наступному році.

Источник: ukrautoprom.com.ua

Похожие статьи

Бренди PEUGEOT, DS Automobiles та JEEP презентують на Паризькому автошоу 2022 свої світові новинки

Після довгого чотирирічного очікування Паризький автосалон нарешті повернувся в Porte de Versailles і одразу три Бренди концерну STELLANTIS презентують свої новинки на сучасних та оригінальних…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский