General Motors показав свій третій електричний пікап – GMC Sierra Denali

Дебют відбудеться наступного року.

Стратегія електрифікації GM включає три пікапи. GMC Hummer EV вже з цього місяця почне прибувати до покупців, Chevrolet Silverado EV дебетує у січні на виставці CES. Сьогодні американський концерн вперше показав третю модель – електричний GMC Sierra Denali.

Позначення Denali завжди використовувалось для позначення найвищої комплектації GMC Sierra, а електромобіль був анонсований саме під такою назвою. Вірогідно, електрична версія буде доступна лише у топовому оснащенні.

Відео спочатку показує передню частину електричного Hummer, який “вітається” своїми мікродіодними фарами та “запускає хвилю”, після чого в кадрі з’являється вже оптика Sierra Denali, яка продовжує театралізоване миготіння.

Відомо, що в основі електричного пікапа GMC лежить платформа GM Ultium, як і у Hummer EV. Ці дві моделі, ймовірно, будуть мати деякі спільні агрегати. Про силову установку моделі поки нічого не відомо, але Hummer EV може похвалитись запасом ходу у 560 кілометрів, тоді як у Silverado буде в запасі 645 кілометрів.

Источник: auto.24tv.ua

Похожие статьи

Нові плани GM для Старого Світу

Найбільший американський автовиробник General Motors (GM) змінює своє позиціонування та збирає низку  електромобілей для європейського ринку. Запуск відбудеться наступного року разом із люксовим брендом Cadillac.…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский