Honda і Sony планують спільне виробництво електромобілів з 2025 року

Відомий виробник електроніки Sony і не менш відомий виробник автомобілів Honda разом працюють над темами електромобільності та послуг мобільності. Перший електромобіль Sony-Honda планується в США наприкінці 2025 року. Попередній показ заплановано на початок 2023 року на CES у Лас-Вегасі.

Обидві компанії створили стратегічний альянс і хочуть створювати та продавати електромобілі на спільному підприємстві (Sony Honda Mobility – SHM). Нове спільне підприємство планується запустити як незалежний суб’єкт у 2022 році за умови отримання офіційних дозволів. Також можливе IPO нової компанії.

Honda будує, Sony бере на себе периферію

Метою цього альянсу є поєднання досвіду Honda у розвитку мобільності, конструкції кузова автомобіля та управлінні післяпродажним обслуговуванням з ноу-хау Sony у розробці та застосуванні технологій обробки зображень, сенсорів, телекомунікацій, мереж і розваг. Результатом має стати нове покоління мобільних додатків і послуг, які тісно орієнтовані на користувачів і навколишнє середовище та постійно розвиваються.

Спільна модель має забезпечити автономне водіння рівня 3 і хмарний інтерфейс для користувача. Очікується, що перший автомобіль Sony Honda надійде в продаж наприкінці 2025 року. США стануть першим ринком для автомобіля Sony Honda, а вихід на ринок Японії планується в другій половині 2026 року.

Honda бере на себе виробництво електромобіля на своїх північноамериканських заводах. Водночас Sony розробляє відповідну мобільну платформу.

У січні 2022 року Sony представила своє друге дослідження електромобіля на CES у Лас-Вегасі та оголосила, що дуже серйозно думає про вихід на ринок електромобілів. Тепер зрозуміло, що на даний момент вже велися переговори з Honda. Про те, чи буде перший спільний електромобіль справді серійною версією Sony Vision-S 02, не повідомляється. Під час проведення дослідження Sony підтримували постачальники автомобільної продукції Magna, Benteler, Bosch і ZF.

Похожие статьи

Абсолютно новий Renault Scenic E-Tech Electric: перший більш екологічно розроблений повністю електричний сімейний автомобіль

Megane проклав свій шлях, а тепер настала черга Scenic переосмислити себе і стати флагманом нового покоління електромобілів Renault. Абсолютно новий Scenic E-Tech Electric розроблений спеціально…

Альянс Renault-Nissan-Mitsubishi відкриває нову главу партнерства

Тривимірна програма, спрямована на максимальне створення цінності для всіх зацікавлених сторін Альянсу, включатиме в себе: Операційні проекти зі створення високої доданої вартості в Латинській Америці,…

Комментарии

ru_RUРусский