Land Rover Defender 75th Limited Edition: ювілейна версія

Насправді Defender — це швидше про витривалість і непримхливість. Однак у 75-й спеціальній моделі тепер у центрі уваги – комфорт і розкіш. 

Наступного року Land Rover святкує свій 75-й день народження, що стало приводом для позашляхового бренду анонсувати новий Defender як спеціальну модель 75th Limited Edition. Варіант із розкішним оснащенням пропонується в різних кузовах – 90 (тридверний) і 110 (п’ятидверний). Під капотом – трилітровий бензиновий двигун P400 потужністю 294 кВт / 400 к.с. або трилітровий дизель D300 потужністю 221 кВт. / 300 к.с.

Найголовнішою відмінною рисою спеціального видання є особливий колір «Grasmere Green», в який пофарбовані і стандартні 20-дюймові диски. На противагу цьому є бампери кольору «Ceres Silver» і деякі пофарбовані в чорний колір елементи. Чорні задні вікна, тканинний складний дах і світлодіодні матричні фари завершують спеціальну зовнішню обробку.

У салоні є індукційна зарядка, проекційний дисплей, звукова система Meridian, тризонний автоматичний клімат-контроль, підігрів керма, електрорегулювання передніх сидінь і інформаційно-розважальна система Pivi Pro. Ціна авто лімітованої версії, доступного навесні 2023 року, складе мінімум 108 700 євро.

Похожие статьи

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский