Mercedes C- і S-клас зможуть навчатися і адаптуватися

Mercedes встановлює оновлення по повітрю для C і S-класу. Воно приносить адаптивний “нульовий рівень” для інформаційно-розважальної системи MBUX, відомий по моделям EQS і EQE.

Завдяки інформаційно-розважальній системі MBUX, що входить до стандартної комплектації, Mercedes встановив у своїх автомобілях потужну систему. Маючи постійне підключення до Інтернету, система вже здатна навчатися і поступово все точніше адаптується до мовленнєвого шаблону та мелодії голосу користувача. В електричних моделях EQS і EQE Mercedes зробив наступний крок у сфері персоналізації за допомогою так званого нульового рівня. C-Class (виробництва з березня 2021 року) і S-Class (включаючи Maybach з виробництва в червні 2021 року) також отримають цю функцію з наступним оновленням по повітрю.

Уподобання водія на передній план

Нульовий рівень – це спочатку невидимий рівень управління на головному екрані MBUX. Система запам’ятовує вподобання водія і розміщує програми та ярлики на верхньому рівні меню – нульовому рівні – відповідно до ситуації та контексту. Водій завжди має можливість тимчасово приховати пропозиції додатків або повністю їх заблокувати.

Тож якщо ви регулярно телефонуєте в певний час доби або любите використовувати функцію масажу сидінь на певних ділянках дороги – система запам’ятовує знайомі налаштування та звичні маршрути руху. Понад 20 функцій контролюються, відстежуються і вписуються в контекст за допомогою MBUX. Підхід, до речі, не зовсім новий. Наприклад, система Pivi Pro від Jaguar Land Rover має схожу функцію контекстного відтворення контенту. Для клієнтів Mercedes оновлення по повітрю (OTA) є безкоштовним. Повідомлення в автомобілі або через додаток Mercedes Me інформує користувачів про пропозицію. 

 

Похожие статьи

Amazon і Stellantis починають спільну роботу над новими клієнтоорієнтованими технологіями та рішеннями

Amazon і Stellantis починають спільну роботу над новими клієнтоорієнтованими технологіями та рішеннями, які будуть імплементовані на мільйонах автомобілів та прискорять перетворення програмного забезпечення на головний…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский