Mercedes E-Class (2023): перший офіційний погляд в салон

У салоні нового W214 з’являться три дисплеї та селфі-камера. Mercedes-Benz офіційно розпочинає тизерну кампанію наступного покоління E-Class. Седан під кодовою назвою W214 вже демонструє свій інтер’єр з панеллю приладів, яка буде знайома багатьом з вас. Вона значною мірою нагадує інтер’єр EQE – особливо в базовій версії без опціональної системи Hyperscreen, доступної для електричного седана.

Однак це не проста копія інтер’єру EQE, оскільки Mercedes-Benz обрав більш тонкі зовнішні вентиляційні отвори вигнутої форми, які з’єднуються з головним центральним вентиляційним отвором.

Це надає приладовій панелі більш мінімалістичного вигляду, оскільки турбіноподібні бічні вентиляційні отвори електричного седана відсутні. Уважні читачі також помітять, що ряд кнопок було перенесено з передньої частини центрального підлокітника під головний екран.

Ще одну зміну можна побачити у верхній частині приладової панелі, де встановлено селфі- або відеокамеру. Вона доступна за додаткову плату як частина системи MBUX Super Screen, яка також включає додатковий екран з боку пасажира. Камера працює тільки тоді, коли автомобіль нерухомий, і може використовуватися для фото- і відеозйомки або відеоконференцій.

Як і в інших моделях Mercedes розкішного класу, E-Class відстежує рухи очей людини за кермом, щоб визначити, чи дивиться вона на дисплей з правого боку приладової панелі. Цей третій екран використовує так звану технологію подвійного контролю світла, щоб запобігти перегляду відео з водійського сидіння краєм ока.

Також є камера, яка записує рухи очей, щоб визначити, чи дивитеся ви прямо на екран пасажира. Якщо це так, яскравість зменшується, щоб зменшити видимість для водія, таким чином зменшуючи відволікання. Пасажир все одно може бачити вміст, навіть коли екран затемнений.

Окрім Zoom та Webex, інформаційно-розважальна система буде оснащена іншими додатками. Mercedes навіть вбудує TikTok в MBUX, а також гру Angry Birds і веб-браузер Vivaldi. Опціональний розважальний портал ZYNC забезпечує доступ до потокового відео, ігор, новин і додаткового контенту на вимогу, доступного на центральному екрані та екрані пасажира.

E-Class також отримав приємну опцію під назвою Active Ambient Lighting, яка працює з аудіосистемою, щоб автоматично змінювати освітлення в залежності від ритму пісні. До речі, система об’ємного звуку Burmester з 17 динаміками буде входити в стандартну комплектацію.

Mercedes привезе новий E-Class до дилерів наприкінці цього року, а світова прем’єра, як очікується, відбудеться навесні 2023 року. 

Похожие статьи

Голова NVIDIA: «У найближчому майбутньому автомобільні підприємства перестануть заробляти на продажах автомобілів для масового споживача»

Генеральний директор компанії Nvidia Дженсен Хуанг в інтерв’ю порталу Automotive News Europe розповів про те, яким він бачить майбутнє автомобільної промисловості. На його думку, технологічний…

12 найкращих платформ для віртуальних конференцій у 2022 році

Ви шукаєте ідеальну платформу для проведення віртуальних конференцій? Не існує єдиного вибору, оскільки він залежить від конкретного типу конференції. Ця стаття допоможе вам знайти правильну…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский