Mercedes-Maybach випускає Plug-In гібрид S580e

Ця ультра-розкішна версія S-класу є першим гібридом підрозділу Maybach, і вона дістанеться лише кільком щасливчикам у Китаї та Європі.

Через сім років після демонстрації повністю електричного Mercedes-Maybach Vision 6 на конкурсі елегантності в Пеббл-Біч у 2016 році, підрозділ ультра-розкоші лише зараз запускає свою першу серійну модель з плагін-гібридним двигуном. Ця модель, щойно представлений S580e, буде випускатися консервативно, спочатку в Китаї, потім в Таїланді, а потім в Європі. Електрифікація приходить до Mercedes-Maybach повільно, як один з дирижаблів часів Першої світової війни, на якому колись працювали двигуни компанії.

Ті двигуни були рядними “шістками”, і, за приємним відлунням, саме так відбувається і тут. Mercedes-Maybach S580e тісно пов’язаний зі стандартним гібридом S-класу. 3,0-літровий турбований двигун з прямою шісткою видає 367 кінських сил і працює в парі з 150-сильним електродвигуном. Загальна потужність системи становить 510 кінських сил разом з 750 Нм крутного моменту, і майже 60 відсотків цього крутного моменту доступні завдяки миттєвій реакції електродвигуна.

Якщо ви захочете забризкати пасажирів на задніх сидіннях ікрою та шампанським, цей новий Mercedes-Maybach розженеться до швидкості з майже такою ж енергією, як і його побратими з V8 та V12 двигунами. Проте така нешаноблива поведінка може призвести до неприємностей і, можливо, до звільнення.

Ні, Mercedes-Maybach призначений для безтурботного, дирижаблеподібного ковзання, яке S580e обіцяє забезпечити на відмінно. Maybach з V-подібним 8-циліндровим двигуном видає лише 64 децибели шуму в салоні на швидкості 100 км/год. S580e, здатний працювати виключно на електричній тязі, ще тихіший.

Mercedes заявляє, що на електричній тязі і при повному заряді акумулятора Maybach S580e розвиває максимальну швидкість трохи менше 140 км/год, а його максимальний запас ходу становить 100 км (принаймні, згідно з оптимістичним світовим стандартом WLTP).

У порівнянні зі звичайним S-класом, варіант Maybach на сім дюймів довший для збільшення простору на задніх сидіннях і може бути оснащений всілякими розкішними дрібничками, включаючи холодильник на задньому сидінні і фірмові келихи для шампанського.

Економія пального, ймовірно, мало турбує середньостатистичного покупця Mercedes-Maybach, який, швидше за все, має приватний літак, але рейтинги викидів CO2 мають значення. S580e має низький рівень локального забруднення і тому ідеально підходить для міських районів з низьким рівнем викидів, таких як розширювана лондонська зона наднизьких викидів (ULEZ).

Перш ніж ви побачите там Mercedes-Maybach S580e, автомобілі прибудуть до Китаю, де виробляється більше половини світового виробництва Maybach. У 2022 році Китай розкуповував близько 1100 автомобілів Mercedes-Maybach щомісяця.

Після невдалого попереднього перезапуску Maybach з нещасливими 57 і 62 моделями початку 2000-х років, Mercedes грає в довгу гру. Це може здатися надмірною обережністю порівняно з тим, як електромобілі просуваються в мейнстрім по всьому світу, але зауважте, що 2022 рік знаменує собою другий рік рекордного зростання продажів для цього підрозділу. Дирижабль не рухається швидко, але наразі це й не потрібно.

 

Похожие статьи

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Бренди PEUGEOT, DS Automobiles та JEEP презентують на Паризькому автошоу 2022 свої світові новинки

Після довгого чотирирічного очікування Паризький автосалон нарешті повернувся в Porte de Versailles і одразу три Бренди концерну STELLANTIS презентують свої новинки на сучасних та оригінальних…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский