Mercedes, Moncler і мода

Mercedes і будинок моди Moncler започаткували співпрацю, яка має викликати радість не лише на мюнхенській вулиці Максиміліанштрассе. Дизайнер Mercedes Горден Вагенер (Gorden Wagener) опублікував в Instagram перші фотографії G-класу в пуховику.

М’який пуховик і міцний G-клас: зазвичай власник куртки Moncler приречений сідати за кермо розкішного авто, щоб їздити за покупками по дорогах мегаполісів. Перші малюнки автодизайнера Гордона Вагнера дають уявлення про те, як він може виглядати. Світловий почерк G-класу добре помітний.

Наразі залишається таємницею, чи буде до неї додана модна колекція Moncler, але не буде нічого дивного, якщо з’явиться лімітована капсульна колекція, як її називають в індустрії моди.

Маркетингова азбука вже давно міцно засвоєна. Останньою великою співпрацею з Гордоном Вагнером була спільна робота з дизайнером чоловічого одягу Louis Vuitton Вірджилом Абло, який помер у 2021 році, та компанією Maybach. А позиціонування в індустрії моди вже давно стало невід’ємною частиною бренд-комунікації “Мерседес-Бенц” завдяки спонсорству Тижнів моди – зокрема, в Нью-Йорку та Берліні. Колаборація з Moncler підходить для цього найкращим чином.

Mercedes G-Class в образі пуховика буде продемонстрований на показі мод “Мистецтво генія”, який відбудеться 20 лютого в Лондоні.

Похожие статьи

Голова NVIDIA: «У найближчому майбутньому автомобільні підприємства перестануть заробляти на продажах автомобілів для масового споживача»

Генеральний директор компанії Nvidia Дженсен Хуанг в інтерв’ю порталу Automotive News Europe розповів про те, яким він бачить майбутнє автомобільної промисловості. На його думку, технологічний…

Опанувати нову навичку можна в будь-якому віці. Ось чому цьому варто повчитись у немовлят. Уривок з книжки «Початківці» Тома Вандербільта

Одного разу чотирьохрічна донька журналіста Тома Вандербільта запропонувала батькові зіграти в шахи. Він погодився, хоча й мав суттєву проблему: грати в шахи не вмів. Так…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский