Nissan підтримав санкції проти РФ та виділив допомогу Україні

Nissan згортає виробництво на російському заводі та виділив фінансову допомогу постраждалим від війни в Україні.

Компанія Nissan приєдналася до кількох десятків автобрендів, що залишили російський ринок. Крім того, японський автогігант підтримав Україну. Про це повідомляє офіційний сайт компанії Nissan в Україні.

Експорт Nissan до Росії вже припинено і з 10 березня припиниться виробництво на заводі марки у Санкт-Петербурзі. Там випускають кросовери Nissan Qashqai, X-Trail та Murano.

Україну в Nissan підтримали не на словах — створено фонд Nissan Cares, куди перерахували 2,5 млн. доларів. Вони підуть на допомогу українському народові. Крім того, співробітники Nissan зможуть пожертвувати у фонд кошти, продукти харчування та одяг.

Мільйон євро з фонду передадуть Червоному Хресту та іншим некомерційним організаціям, які надають допомогу та товари першої необхідності сім’ям та дітям. Також у Nissan висловили готовність пожертвувати транспортні засоби.

А 1,5 млн євро направлять на підтримку співробітників Nissan в Україні та їхніх сімей, які постраждали від війни. Їх витратять на організацію переїзду, проживання, медичні витрати та допомогу дітям.

Ми всі були дуже зворушені стражданнями багатьох людей та сімей, включаючи членів нашої власної родини Nissan. Ми створили фонд Nissan Cares, щоб підтримувати наших співробітників, а також міжнародні зусилля щодо подолання наслідків цієї неосяжної трагедії українського народу“, — заявив генеральний директор Nissan Макото Учіда.

Источник: focus.ua

Похожие статьи

Група Renault оновлює свій фінансовий прогноз 2022 і прискорює трансформацію

“Група Renault рішуче проводить глибинну трансформацію і реалізує зміну своєї діяльності. Дані результати першого півріччя є яскравим тому доказом: попри усі перешкоди, що пов’язані із…

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский