Porsche вперше показав тизер трирядного електричного позашляховика

Під час щорічної прес-конференції Porsche не просто анонсував повністю електричний Cayenne, а й дав перший погляд на трирядний позашляховик. Ну, щось вроді того. Семимісний електромобіль під кодовою назвою “K1” був продемонстрований під покривалом, поки голова компанії Олівер Блюме розповідав про те, яке майбутнє чекає на компанію. Здається, авто  має пологий дах а-ля Cayenne Coupe.

Розташований в ієрархії над четвертим поколінням Cayenne, який буде представлений в електричній версії, новий позашляховик базуватиметься на платформі SSP Sport, яку розробляє Porsche. Керівник компанії обіцяє “високу потужність”, а також “автоматизовані функції водіння”. У салоні очікується “абсолютно новий досвід”. Він також сказав, що це “нова концепція автомобіля”, орієнтована на такі прибуткові регіони, як Китай і США. Перший продовжує залишатися найбільшим ринком для бренду.

Величезний позашляховик не з’явиться дуже швидко, оскільки Porsche наразі допрацьовує останню версію Macan наступного покоління, який має з’явитися у 2024 році і працюватиме лише на електриці. Приблизно через рік спортивні автомобілі 718 також будуть оновлені і позбудуться двигунів внутрішнього згоряння, а Cayenne з нульовим рівнем викидів з’явиться приблизно в 2026 році. Це означає, що найбільший автомобіль такого типу дебютує не раніше 2027 року.

Porsche заявляє, що “електромобільність є найвищим пріоритетом”, оскільки німецький бренд хоче, щоб до 2030 року понад 80 відсотків річного обсягу продажів становили електромобілі. Цікаво, що Panamera не була згадана на щорічній прес-конференції. Однак у звіті Autocar припускають, що електрична модель наступного покоління, яка буде позиціонуватися вище Taycan, може використовувати ту ж платформу, що і K1. Навіть якщо це правда, Panamera з електричним приводом не з’явиться до кінця десятиліття.

Культовий 911-й стане останнім Porsche, який відмовиться від двигуна внутрішнього згоряння. Це станеться після 2030 року, але гібрид повинен з’явитися вже в цьому десятилітті. Подейкують, що наступний GT2 RS, який з’явиться у 2026 році, буде м’яко-гібридним монстром на базі турбодвигуна потужністю понад 700 кінських сил.

Похожие статьи

Бренди PEUGEOT, DS Automobiles та JEEP презентують на Паризькому автошоу 2022 свої світові новинки

Після довгого чотирирічного очікування Паризький автосалон нарешті повернувся в Porte de Versailles і одразу три Бренди концерну STELLANTIS презентують свої новинки на сучасних та оригінальних…

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский