Porsche Taycan подолав 3425 кілометрів за 24 години на Нардо: відео вражаючого тесту на витривалість

Незважаючи на швидку прем’єру, яка відбудеться 4 вересня, виробник продовжує тестувати свій перший електромобіль. Цього разу Porsche Taycan пройшов 24-годинний тест на витривалість на полігоні Нардо і показав вражаючі результати.

Прототип повністю електричного Porsche Taycan пройшов тест на витривалість на високошвидкісний випробувальній трасі в Нардо, Італія. Протягом 24 годин електрокар проїхав 3425 кілометрів із середньою швидкістю 195-215 км / год, повідомляє Авто Інформатор з посиланням на прес-службу компанії.

Porsche Taycan

Під час проходження випробування температура повітря досягала 42 градусів, а дорожнє полотно прогрілося до 54 градусів Цельсія. Прототип їздив по треку без перерв. Короткочасні зупинки робилися тільки для зарядки акумулятора і зміни пілота. Всього у випробуванні брало участь шість гонщиків.

«Taycan без проблем впорався з цим амбітним випробуванням на витривалість. Результат, досягнутий в Нардо, підкреслює переваги унікальної 800-вольтової технології та її високий рівень зрілості. До того, як Taycan з’явиться на ринку в кінці року, ми пройдемо понад шість мільйонів кілометрів по всьому світу», – розповів віце-президент по продуктовій лінійці Taycan Стефан Векбах.

Porsche Taycan

У компанії уточнили, що основними завданнями проходження даного випробування було вивчення роботи систем електрокара в умовах високих температур, а також придатність Taycan для далеких поїздок.

Відзначимо, що Porsche Taycan стане першим серійним електромобілем, виготовленим за технологією 800 Вт, що дозволяє використовувати станції швидкої зарядки Porsche. Один сеанс на такій станції, що займає 15 хвилин, забезпечує запас ходу до 400 кілометрів.

Джерело: avto.informator.ua

 

Похожие статьи

Абсолютно новий Renault Scenic E-Tech Electric: перший більш екологічно розроблений повністю електричний сімейний автомобіль

Megane проклав свій шлях, а тепер настала черга Scenic переосмислити себе і стати флагманом нового покоління електромобілів Renault. Абсолютно новий Scenic E-Tech Electric розроблений спеціально…

Бренд Peugeot презентує нові електричні фургони e-Partner, e-Expert та e-Boxer

Бренд PEUGEOT творить нову власну історію, оновлюючи весь асортимент легких комерційних електромобілів одночасно! Ефективніші, ніж будь-коли раніше, нові електричні фургони PEUGEOT E-PARTNER, PEUGEOT E-EXPERT, PEUGEOT…

Бренд Citroёn представляє новий Citroёn ë-C3: перший доступний європейський електромобіль

Бренд CITROЁN представляє четверте покоління популярної моделі CITROЁN C3 й знову сміливо кидає виклик звичним правилам для автомобілів B-класу, розроблених та виготовлених у Європі. Повністю…

Комментарии

ru_RUРусский