Quantino Twentyfive – електромобіль із запасом ходу 2000 км на одному заряді

Стартап nanoFlowcell, що займається розробками в області акумуляторів з проточними елементами, представив свій новий електромобіль Quantino Twentyfive. Це нова версія компактного купеподібного хетчбека Quantino, але тепер це чотиримісний родстер.

Quantino Twentyfive укомплектований чотиримоторною силовою установкою (по одному на колесо). Потужність кожного електродвигуна 59 кВт (80 к.с.). Живляться двигуни від системи, що складається з двох баків із запатентованим стартапом рідким електролітом bi-ION: в одному з позитивно зарядженими іонами, в іншому з негативно зарядженими іонами. Насоси проганяють рідини через спеціальний модуль з іонообмінною мембраною, що виробляє електричний струм.

Електроліт зберігається у двох баках по 125 літрів. Запас ходу заявлений 2000 км. Від 0 до 100 км/год родстер розганяється за 3,0-секунди. Максимальна швидкість обмежена електронікою на 250 км/год.

Склад “палива” не розголошується. Відомо тільки, що у нього досить висока щільність енергії – 600 Втг/кг. Як стверджують у компанії, він абсолютно нешкідливий для довкілля, а відпрацювання можна зливати прямо в каналізацію.

Компанія nanoFlowcell Holdings заснована 1996 року інженером-винахідником Нунціо Ла Веккья. Свій перший електромобіль із проточно-електролітним живленням Quant стартап представив на Женевському автосалоні 2014 року.

“Ми не прагнемо якоїсь конкретної кінцевої мети. Ми працюємо над постійним поліпшенням. Цільовий діапазон у 2000 кілометрів відображає прогрес, якого ми досягли з нашою технологією nanoFlowcell”, – сказав Нунціо Ла Векк’я, Генеральний директор і технічний директор nanoFlowcell Holdings plc.

Источник: building-tech.org

Похожие статьи

Без води: навіщо міняти гальмівну рідину

Автомобілі стають все досконалішими, проте базові принципи їх роботи залишаються незмінними. Наприклад, гальмівна система: як би не удосконалювалися її компоненти, без гальмівної рідини безпечно зупинити автомобіль досі неможливо.

Бренди PEUGEOT, DS Automobiles та JEEP презентують на Паризькому автошоу 2022 свої світові новинки

Після довгого чотирирічного очікування Паризький автосалон нарешті повернувся в Porte de Versailles і одразу три Бренди концерну STELLANTIS презентують свої новинки на сучасних та оригінальних…

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский