Renault 4EVER Trophy вдягає кольори 1962 4L

Попри припенення виробництва 4L більше 30 років тому, його назва все ще залишається головним хедлайнером! Це стало очевидним, коли минулого року на Паризькому автосалоні був представлений шоу-кар Renault 4EVER Trophy. Натхненний оригінальним Renault 4, шоу-кар відкриває шлях для майбутнього компактного повноелектричного SUV в сегменті B і обов’язково викличе неабиякий ажіотаж, демонструючи свій новий вигляд на Відкритому чемпіонаті Франції 2023 року в Парижі!

Щоб підкреслити його вражаючий ретро-шарм, 4EVER Trophy з’явиться у відтінку, натхненням для якого став колір запуску для 4L ще в 1962 році: Ile-de-France Blue. Його вишуканий та натхненний технологією дизайн доповнюється люмінесцентним жовтим акцентам на ремінцях на даху, щиті, ударних пружинах та емблемах коліс.

Блискучий кивок на знакові тенісні м’ячі Roland-Garros підкреслює авантюрний дух шоу-кару і ключові риси оригінальної моделі.

4EVER Trophy дебютує зі своїм новим кольором кузова 22 травня 2023 року на відкритті стартових кваліфікаційних раундів Відкритого чемпіонату Франції в Парижі.

Похожие статьи

Бренди PEUGEOT, DS Automobiles та JEEP презентують на Паризькому автошоу 2022 свої світові новинки

Після довгого чотирирічного очікування Паризький автосалон нарешті повернувся в Porte de Versailles і одразу три Бренди концерну STELLANTIS презентують свої новинки на сучасних та оригінальних…

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский