/* */

Renault Group створює Renault ElectriCity: виробничий центр електричних рішень

  • Renault Group та уповноважені профспілки підписали угоду про створення Renault ElectriCity – нової юридичної особи, під егідою якої об’єднаються промислові майданчики півночі Франції в Дуе, Мобежі та Рюісе.
  • Renault ElectriCity планує випускати 400 000 автомобілів в рік і стане найбільшим та найконкурентоспроможнішим центром виробництва електромобілів в Європі.
  • До 2025 року завдяки Renault ElectriCity на різних майданчиках з’являться 700 робочих місць, а також університет і навчальний центр.

Булонь-Бійанкур, 9 червня 2021 р. В межах стратегічного плану «Ренолюція» (Renaulution) Renault Group і уповноважені профспілки (CFDT, CFE-CGC, CFTC, CGT, FO і SUD) підписали угоду про майбутнє виробничих майданчиків Renault в регіоні О-де-Франс. Вона передбачає створення Renault ElectriCity, юридичної особи в повній власності Renault SAS, і об’єднання промислових майданчиків в Дуе, Мобежі та Рюісе, де працює майже 5000 осіб.

Renault Group планує перетворити ці заводи в найбільш конкурентоспроможний і ефективний підрозділ з виробництва електромобілів в Європі, який до 2025 року буде випускати 400 000 автомобілів щорічно. В рамках цієї угоди Renault Group ставить перед собою три ключові цілі:

  • організувати ефективне та узгоджене виробництво на всіх трьох заводах;
  • оптимізувати операційну діяльність за рахунок продуманого управління, налагодженої соціальної взаємодії і модернізації виробничих майданчиків;
  • підвищити привабливість Північного промислового кластера з метою формування інфраструктури з випуску основних компонентів для електромобілів.

700 робочих місць до 2025 року і зобов’язання щодо розвитку економічної та соціальної сфер

Для підтримки цього амбітного промислового проекту Renault Group з 2022 з 2024 рік планує створити 700 постійних робочих місць: 350 в Мобежі і 350 в Дуе та Рюісе. Набір персоналу відбудеться за підтримки місцевих органів з працевлаштування, Pôle Emploi і всіх зацікавлених сторін в регіоні.

Регіон О-де-Франс володіє всіма необхідними ресурсами, щоб стати європейським лідером за передовими технологіями і виробничими потужностями в сфері електричного транспорту. За підтримки своїх науково-дослідних підрозділів Renault Group налагодить партнерські відносини з університетами для створення навчальних програм, адаптованих до мінливого автомобільному ринку, і підвищення ефективності дослідницької роботи.

Renault Group також братиме участь в інноваційних програмах в якості «інкубаторів» разом з різними стартапами і спеціалізованими компаніями для підтримки майбутніх автомобільних розробок.

Врешті, з огляду на, що близькість партнерів є невід’ємною умовою успіху, Renault Group продемонструє переваги розміщення заводу з виробництва акумуляторів і партнерських виробництв з випуску компонентів для електромобілів поруч зі своїми промисловими майданчиками.

«Я пишаюся тим, що брав участь у створенні Renault ElectriCity – символу технологічних інновацій і ноу-хау Renault, а також у підвищенні економічної і соціальної привабливості регіону О-де-Франс в Європі. Угода, підписана всіма профспілками, підтверджує, що цілеспрямованість співробітників, конструктивний суспільний діалог і широка локальна присутність грають ключову роль в розвитку ефективної та привабливою промислової моделі», – зазначив Лучіано Бьондо (Luciano Biondo), директор Renault ElectriCity.

Основні складові

·       Дуе

o   З 2021 року завод почне випуск свого першого електромобіля, Mégane E-Vision, на базі нової модульної платформи Альянсу CMF-EV.

o   На цій же платформі заводу в Дуе буде доручено виробництво нового автомобіля C-сегмента.

o   Тут буде встановлена нова електрична платформа для індустріалізації автомобілів B-сегмента.

·       Мобеж  

o   Цей завод першим в Європі почав складання електричних мінівенів і останні 10 років утримує лідерські позиції в цьому сегменті. Тут випускається новий Kangoo, новий Kangoo Van для Renault і партнерів Групи, Mercedes і Nissan, а в 2022 році стартує виробництво нового Kangoo.

o   Крім того, на заводі буде налагоджений випуск інших модифікацій нового Kangoo.

·       Рюіс 

o   На заводі буде випускатися ряд нових компонентів для електромобілів.

 

 

 

 

Похожие статьи

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Абсолютно новий Renault Scenic E-Tech Electric: перший більш екологічно розроблений повністю електричний сімейний автомобіль

Megane проклав свій шлях, а тепер настала черга Scenic переосмислити себе і стати флагманом нового покоління електромобілів Renault. Абсолютно новий Scenic E-Tech Electric розроблений спеціально…

Software République та регіон Іль-де-Франс запускають конкурс “Штучний інтелект для міської мобільності”

Ерік Фонтен, головний операційний директор Software République, та Валері Пекресс, президент регіону Іль-де-Франс (Франція), офіційно оголосили про запуск шостого конкурсу Software République “Штучний інтелект для…

Група Renault оновлює свій фінансовий прогноз 2022 і прискорює трансформацію

“Група Renault рішуче проводить глибинну трансформацію і реалізує зміну своєї діяльності. Дані результати першого півріччя є яскравим тому доказом: попри усі перешкоди, що пов’язані із…

Альянс Renault-Nissan-Mitsubishi відкриває нову главу партнерства

Тривимірна програма, спрямована на максимальне створення цінності для всіх зацікавлених сторін Альянсу, включатиме в себе: Операційні проекти зі створення високої доданої вартості в Латинській Америці,…

Комментарии

ru_RUРусский