Skoda показала нові ескізи електрокара Vision 7S

Перші ескізи зовнішності Skoda Vision 7S – це фактично демонстрація нового стилю. На малюнках можна побачити деякі ключові елементи: широка та плоска решітка повністю закрита (таки це електромобіль) і має контрастний темний колір. Передні фари висунуті максимально вперед до краю кузова та розташовані в два ряди один над одним. Чітко викреслена смуга денних ходових вогнів над ними заходить на потужні передні крила. Великі колеса підкреслюють приховану потужність електромобіля.

За словами чеського автовиробника, автомобіль розрахований на розміщення до семи осіб в «абсолютно новому, салоні з високим рівнем трансформації». Skoda також використовує стійкі матеріали і низку функцій в стилі Simply Clever. Дизайн забезпечує «високу функціональність та інтуїтивно зрозуміле використання в цифровому світі».

Наш дизайн – мінімалістичний, функціональний та автентичний”, – говорить Олівер Стефані, керівник відділу дизайну Skoda. “Ми ще більше зосереджуємося на потребах і враженнях клієнтів. Нарочито мінімалістичні лінії також знайшли своє продовження в інтер’єрі».

У салоні на пасажирів чекають дві різні конфігурації: «драйв» та «відпочинок». У першому випадку всі елементи керування знаходяться в ідеальному положенні; центральний сенсорний екран орієнтований вертикально, щоб чітко відображати важливу інформацію під час водіння. У режимі «відпочинок», наприклад, коли автомобіль потрібно зарядити, кермо та панель приладів зсуваються вперед; сидіння першого та другого ряду відкидаються для зручного сидіння.

На спинках передніх сидінь для пасажирів другого та третього ряду є тримачі для планшетів. Інтегроване дитяче крісло розташоване на центральній консолі – у найбезпечнішому місці в автомобілі.

Широка панель приладів у електричному концепті простягається до дверей і підкреслює особливе відчуття простору. Розсіяне світло призначене для освітлення різних зон салону, забезпечує правильне освітлення під час посадки та виходу з автомобіля та надає інформацію про стан заряду акумулятора.

Похожие статьи

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский