Skoda Superb і Kodiaq: нові версії офіційно підтверджені на 2023 рік

Решта 2023 року буде досить насиченою для Skoda, адже чеський автовиробник планує запустити кілька оновлених або нових продуктів.  

По-перше, компактний позашляховик Kamiq та Scala зазнають фейсліфтингу. Бос Skoda Клаус Целлмер каже:

“Обидва автомобілі отримають фейсліфтинг ззовні та всередині, з акцентом на дизайн та екологічність. Для великого електричного позашляховика Enyaq з’явиться стильне оздоблення Laurin & Klement з усіма елементами оздоблення”.

Випуск Elroq, майбутнього електромобіля, який розташований по ієрархії нижче Enyaq, ймовірно, займе трохи більше часу. Його не слід плутати з аналогом Skoda, нещодавно представленим VW ID.2all, який не з’явиться на ринку до 2026 року. Під час сесії запитань та відповідей, яка відбулася після щорічної прес-конференції, генеральний директор Клаус Целлмер сказав, що ми дізнаємося більше про майбутні електромобілі Skoda під час заходу Explore More 2.0 у квітні.

У 2023 році Skoda також представить наступне покоління Superb і Kodiaq. У той час як Superb вже кілька років доступний як PHEV, Kodiaq ще не отримав електричне обладнання. Клаус Целлмер прокоментував:

“Вони будуть випущені в другій половині 2023 року з привабливим дизайном, новими технологіями та ефективними двигунами, включаючи гібридні приводи, що підключаються до мережі”.

Варто зазначити, що Superb більше не будуватимуть у Чехії, оскільки виробництво буде перенесено до Братислави, де його збиратимуть разом із технічно спорідненим новим VW Passat B9. Він буде доступний лише у версії Variant, а Superb буде доступний як у кузові універсал, так і седан.

Тим, кого цікавить Octavia, варто знати, що бестселер Skoda фейсліфтинг в 2024 році, коли і VW Golf також отримає оновлення. У довгостроковій перспективі до 2026 року буде запущено три електромобілі: Elroq, а також автомобіль початкового рівня як можлива заміна Fabia і семимісний позашляховик, заснований на концепті Vision 7S.

У 2022 році компанія поставила 731 300 автомобілів, що на 16,7% менше, ніж роком раніше. Падіння зумовлене кількома факторами: дефіцит напівпровідників, проблеми з ланцюжком поставок і вторгнення Росії в Україну. Найбільшим окремим ринком збуту Skoda була Німеччина – 134 300 одиниць, за нею йшла Чехія з 71 200 автомобілями та Індія з 51 900 автомобілями.

Octavia залишилася лідером продажів з результатом 141 100 одиниць, тоді як Kamiq посів друге місце з результатом 96 300 одиниць, а Kodiaq – третє з результатом 94 500 одиниць. Fabia майже піднялася на п’єдестал з 92 700 автомобілями, поставленими протягом минулого року.

Похожие статьи

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Група Renault оновлює свій фінансовий прогноз 2022 і прискорює трансформацію

“Група Renault рішуче проводить глибинну трансформацію і реалізує зміну своєї діяльності. Дані результати першого півріччя є яскравим тому доказом: попри усі перешкоди, що пов’язані із…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский