/* */

Sony здивувала світ і представила електрокар (відео)


На міжнародній технологічній виставці Consumer Electronic Show компанія презентувала електромобіль Vision-S, чим дуже здивувала учасників заходу.

Автокар призначений для демонстрації різних технологій Sony. Модель обладнана 33 різними датчиками, має кілька дисплеїв і систему об’ємного звучання. Також є постійне підключення до інтернету.

Sony Vision-S

Ми активізуємо свої зусилля, щоб зробити свій внесок у майбутнє автоіндустрії“, – сказав головний виконавчий директор Sony Кенітіро Йошида, розкриваючи сюрприз.

Однак японська компанія не вказала, чи планує запустити масове виробництво електромобілів.

Sony Vision-S

Аналітик Боб О’Доннелл – президент і засновник TECHnalysis Research, який був присутній на презентації авто, так описав свої враження ВВС: “Це був шок, якщо чесно. Це демонструє, як компанія відкриває себе заново“.

Серед внутрішніх особливостей авто – система ідентифікації, яка може виявляти і розпізнавати пасажирів та функція управління жестами.

Sony Vision-S

За допомогою спеціальних датчиків система розпізнає певні жести і дозволяє регулювати розважальну систему авто.

Відомо, що Sony розробила потужні датчики зображення, які можна використовувати для аналізу дороги перед транспортним засобом.

Sony Vision-S

Пан О’Доннелл пояснив, що така технологія може вдосконалити систему допоміжного водіння авто в майбутньому, допомагаючи впливати на кермо та педаль гальма, залишаючи при цьому більшість рішень за автомобілістом.

Sony Vision-S

У списку фірм, задіяних в роботі над концептом, немає жодного автовиробника, проте є безліч компаній, що беруть участь у створенні різнокаліберних високих технологій і компонентів. У розробці Vision-S фірмі Sony допомагали, наприклад, колеги з Nvidia, Bosch, ZF, Continental і Qualcomm, а для проектування платформи прототипу японці об’єдналися з інженерами Magna Steyr.

Источник: www.bbc.com

Похожие статьи

Як не втомлюватися на роботі

Якщо протягом робочого дня ви не можете дозволити собі годинну перерву, спробуйте “мікроперерви“. Вони також відчутно оновлять ваші фізичні й моральні сили. У класичному комедійному серіалі The Office є епізод, де…

Абсолютно новий Renault Scenic E-Tech Electric: перший більш екологічно розроблений повністю електричний сімейний автомобіль

Megane проклав свій шлях, а тепер настала черга Scenic переосмислити себе і стати флагманом нового покоління електромобілів Renault. Абсолютно новий Scenic E-Tech Electric розроблений спеціально…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский