Tesla різко скоротить виробництво в Китаї через перенасичення ринку

Компанія Tesla змушена зменшити обсяги виробництва на своїй Гігафабриці у Шанхаї приблизно на 20%: ринок не справляється із пропозицією. Про це пише Bloomberg із посиланням на власні джерела. Скорочення вже почалося і може сягнути 20 тисяч електромобілів на місяць.

За однією з версій, модернізація шанхайського заводу, внаслідок якої час складання Model Y скоротився з 11,5 до 9,5 годин, призвела до перенасичення ринку. Як наслідок, Tesla змушена складувати нерозпродані електромобілі, що призводить до додаткових витрат. Надсилати ці електромобілі на експорт Tesla також не в змозі, оскільки інші ринки обслуговуються іншими заводами компанії.

Скорочення називають першим у китайській історії Tesla добровільним обмеженням. Раніше компанія вже зменшувала обсяги виробництва, але спровоковані вони були проблемами з постачанням та коронавірусними обмеженнями. Теоретично шанхайська Гігафабрика Tesla здатна випускати до 85–90 тисяч автомобілів на місяць.

Попит на електромобілі Tesla у Китаї, на думку експертів, поступово знижується: непрямим доказом цього може бути зниження цін, запуск рекламних акцій та низка бонусів, які Tesla почала пропонувати покупцям на місцевому ринку. Ба більше, китайські споживачі почали висловлювати сумніви щодо надійності електромобілів цієї марки.

Нарешті, Tesla зазнає серйозного тиску з боку національних виробників електромобілів. Наприклад, BYD демонструє рекордний продаж уже дев’ятий місяць поспіль.

Водночас, за даними місцевої асоціації виробників легкових автомобілів, за підсумками листопада поставки Tesla покупцям досягли рекордних значень, перевищивши 100 тисяч одиниць.

У жовтні Tesla через ринкову ситуацію, що склалася, змушена була знизити ціни на свої електромобілі в Китаї. Model 3 та Model Y подешевшали тут на 9%.

Источник: tesla-club.com.ua

Похожие статьи

Група Renault оновлює свій фінансовий прогноз 2022 і прискорює трансформацію

“Група Renault рішуче проводить глибинну трансформацію і реалізує зміну своєї діяльності. Дані результати першого півріччя є яскравим тому доказом: попри усі перешкоди, що пов’язані із…

Що пропонують українцям виробники автодеталей: зарплати, умови, «плюшки»

Робота на іноземну компанію вдома, як альтернатива закордону Україна стала однією з провідних світових локацій з виготовлення автомобільних деталей для відомих брендів. Іноземних інвесторів цієї…

Опанувати нову навичку можна в будь-якому віці. Ось чому цьому варто повчитись у немовлят. Уривок з книжки «Початківці» Тома Вандербільта

Одного разу чотирьохрічна донька журналіста Тома Вандербільта запропонувала батькові зіграти в шахи. Він погодився, хоча й мав суттєву проблему: грати в шахи не вмів. Так…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский