Toyota вирішила створити вантажівку на водні для Америки

Японський автовиробник Toyota вирішив створити одну з перших вантажних автомобілів на водневих паливних елементах. Постачати новинку концерн планує в Північну Америку.

Через три роки після появи гібрида Prius в 1997 році Toyota почала випробування автомобіля на водневих паливних елементах. Японський виробник вже давно робить ставки на водень і електроенергію, навіть незважаючи на те, що ці технології поки недостатньо розвинені для застосування на масовому ринку.

Раніше Toyota разом з дочірньою компанією Hino, що виробляє вантажний транспорт, оголосила про те, що побудує 25-тонну електричну вантажівка на водневому паливі для японського ринку. Тепер компанія розповіла про плани побудувати аналогічний транспорт, але для Північної Америки.

Toyota планує поєднати технологію паливних елементів з недавно розробленим шасі серії Hino XL, яке представляє собою звичайну вантажівку з кабіною, яка приводиться в дію 8,9-літровим шестициліндровим дизельним двигуном A09C, здатним видавати до 360 кінських сил і 1559 Н⋅м крутного моменту.

Поки ніяких даних про те, коли буде представлений перший демонстраційний зразок нового авто, немає. Але судячи з того, що вантажівка для японського ринку з’явиться в першій половині 2021 року, водневу новинку для Америки не варто чекати раніше кінця цього ж року.

Источник: www.popmech.ru

Похожие статьи

Електрифікація: повний вперед! Завдяки лінійці 100% електричних фургонів компанія PEUGEOT твердо націлена стати лідером ринку.

Електрична революція у сегменті легких комерційних автомобілів розпочалася: відтепер бренд PEUGEOT пропонує повноцінну лінійку електричних фургонів. 100% електричні фургони PEUGEOT такі ж функціональні, як і…

СТВОРЕННЯ HYVIA

HYVIA, СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГРУПИ RENAULT І PLUG POWER, ПОБУДУЄ ІНТЕГРОВАНУ ЕКОСИСТЕМУ ДЛЯ ЛЕГКИХ КОМЕРЦІЙНИХ АВТОМОБІЛІВ НА ПАЛИВНИХ ЕЛЕМЕНТАХ, У ТОМУ ЧИСЛІ ВИРОБНИЦТВО ЕКОЛОГІЧНОГО ВОДНЮ І…

Bosch і Qingling: співпраця в галузі паливних елементів

Bosch нарощує темпи освоєння виробництва паливних елементів Bosch інвестує у технології силових агрегатів майбутнього; У Китаї започатковано компанію Bosch Hydrogen Powertrain Systems; Планомірне освоєння промислового…

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.