Toyota розробляє електромобіль з твердотільною акумуляторною батареєю, що змінить правила гри

Як повідомляє японська фінансова газета Nikkei, японський автовиробник Toyota збирається представити те, що ЗМІ називають твердотільною батарею, яка «змінить правила гри», вже наступного року.

Така технологія може дозволити електромобілям майбутнього проїжджати понад 480 км на одному заряді та повністю заряджатися всього за десять хвилин.

За даними Nikkei, Toyota, яка наразі вважається найбільшим автовиробником у світі, має намір представити прототип наступного року, потенційно ставши першим автовиробником, який продемонструє автомобіль, що працює від твердотільного акумулятора.

Мало того, що такі батареї заряджатимуться набагато швидше, Nikkei повідомляє, що вони можуть мінімізувати ризик пожежі порівняно зі звичайними літій-іонними батареями. Вони також можуть займати набагато менше фізичного простору.

Toyota не єдина компанія, яка інвестує в розробку твердотільних акумуляторів. Японський автовиробник Nissan також планує випустити автомобіль з використанням цієї технології до 2028 року. Німецький автовиробник Volkswagen також об’єднується з американським стартапом, щоб розробити власний акумулятор.

Похожие статьи

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Альянс Renault-Nissan-Mitsubishi відкриває нову главу партнерства

Тривимірна програма, спрямована на максимальне створення цінності для всіх зацікавлених сторін Альянсу, включатиме в себе: Операційні проекти зі створення високої доданої вартості в Латинській Америці,…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский