Toyota і Suzuki працюють над невеликим спорткаром

У середині грудня 2021 року Toyota здивувала всіх, представивши Sports EV – концепт спортивного автомобіля з електричною силовою установкою. Двомісний автомобіль з емблемою Gazoo Racing швидко стали називати духовним спадкоємцем MR2. Він мав напрочуд великі повітрозабірники, короткі звіси, багато карбону і, ймовірно, знімний дах тарга.

Потім навколо Sports EV стало тихо. До сьогоднішнього дня. Новий звіт з Японії стверджує, що компанія все ще зацікавлена у виведенні на ринок моделі, схожої на MR2.

Журнал Best Car повідомляє, що невеликий спортивний автомобіль, який був розроблений спільно з Suzuki і Daihatsu, все ще знаходиться в роботі. Ці чутки ходять вже багато років, а Toyota показала дизайн-проект спортивного автомобіля початкового рівня в жовтні 2015 року, представивши концепт S-FR Concept, тоді він мав передньомоторне розташування двигуна.

Японські журналі також стверджують, що три автовиробники працюють над доступним середньомоторним спортивним автомобілем з турбованим 1,0-літровим двигуном. За попередньою інформацією трициліндровий двигун виробляє майже 120 к.с. і 200 ньютон-метрів крутного моменту. Вважається, що двигун внутрішнього згоряння буде оснащений м’якою гібридною системою для зменшення споживання палива і збільшення потужності.

Хоча чутки про характеристики не надто вражають, авто “Midship Sports”, про яке згадує Best Car, важитиме лише 1 000 кілограмів. Це робить його приблизно таким же легким, як найлегша Mazda MX-5, але при довжині 4200 міліметрів, ширині 1720 міліметрів, висоті 1220 міліметрів і колісній базі 2550 міліметрів він, як стверджують, значно більший за MX-5 або MR2 третього покоління.

Судячи з усього, Suzuki розробляє двигун, а передня підвіска запозичена у нинішнього покоління Yaris. Стверджується, що дизайн базується на Daihatsu Copen, хоча рендер, опублікований журналом Best Car, показує більш витончений спортивний автомобіль.

 

 

 

Похожие статьи

PEUGEOT презентує бачення свого майбутнього через новітній концепт PEUGEOT INCEPTION

Приголомшливий PEUGEOT INCEPTION CONCEPT проголошує нову еру та втілює бачення Бренду щодо електромобілів майбутнього. Новітній концепт Бренду пропонує найкращі переваги електромобіля в поєднанні з потужністю…

Група Renault оновлює свій фінансовий прогноз 2022 і прискорює трансформацію

“Група Renault рішуче проводить глибинну трансформацію і реалізує зміну своєї діяльності. Дані результати першого півріччя є яскравим тому доказом: попри усі перешкоди, що пов’язані із…

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский