VW Golf: тепер із центральною подушкою безпеки

Центральна подушка безпеки вже є на борту в Polo та ID. Тепер s VW Golf отримfd подушку для захисту голів у першому ряду.

У VW Golf тепер до стандартного оснащення належить центральна подушка безпеки. Раніше вона була недоступна для моделі 2019 року. У разі зіткнення така подушка безпеки покликана запобігти боковому удару головами пасажирів, які сидять попереду. Вона вже є стандартним оснащенням для молодших моделей VW, таких як Polo або сімейство ID. 

Сьогодні в автомобільній промисловості центральна подушка безпеки є однією з обов’язкових умов для отримання хорошої оцінки краш-тесту. За власною ініціативою VW перевірив нещодавно обладнаний Golf організацією безпеки Euro NCAP і отримав п’ять із п’яти зірок. Компактний автомобіль отримав такі ж бали, коли дебютував три роки тому, але тоді правила не були такими суворими.

Похожие статьи

Що не так з вашим сном

Ми пропонуємо вашій увазі опитувальник, опублікований Аріани Хаффінгтон в її книзі «Революція сну: Як міняти своє життя ніч за ніччю». Фрагменти з цієї книги ви можете прочитати тут.

Революційний підхід до захисту пасажирів: 40 років електронному блоку управління подушкою безпеки Bosch

40 років тому Bosch і Daimler-Benz AG об’єднали зусилля та запустили виробництво першого у світі електронного блоку управління подушками безпеки. Завдяки цьому сьогодні за найменшої…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский