Xiaomi зареєструвала торгову марку Modena — для свого першого автомобіля

Xiaomi зареєструвала торгову марку Modena разом із деякими варіаціями кодової назви. В описі до заявки зазначено, що марка використовуватиметься для транспортних засобів. 

Раніше ходили чутки, що перше авто Xiaomi Modena випускатиметься у двох версіях (причому перша позиціюватиметься як конкурент Tesla Model 3), а у 2025 році вийде другий серійний автомобіль виробника під назвою Lemans.

Над Modena інтенсивно працюють понад 2300 співробітників R&D Xiaomi. Очікується, що автомобіль надійде в масове виробництво у 2024 році. 

У вересні 2022 року генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь оголосив, що перший тестовий автомобіль Xiaomi зійшов з конвеєра згідно з графіком, а зимові випробування заплановано на грудень. Пізніше у мережі з’явились фото, на яких, ймовірно, зображена майбутня  Modena.

У березні 2021 року рада директорів китайського виробника електротехніки Xiaomi схвалила вихід на автомобільний ринок, а у вересні компанія повідомила про реєстрацію дочірнього підприємства Xiaomi EV Company Limited зі статутним капіталом $10 млрд юанів ($1,55 млрд). 

Xiaomi планує запустити завод з виробництва автомобілів, який розташується в місті Ічжуан, на південний схід від Пекіна, який буде побудований у два етапи — спочатку лінія на 150 тис., а потім його потужність буде розширена до 300 тис. одиниць. Неподалік заводу Xiaomi також побудує штаб-квартиру, офіси та приміщення для проведення досліджень для свого автомобільного підрозділу.

Источник: itc.ua

Похожие статьи

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Група Renault оновлює свій фінансовий прогноз 2022 і прискорює трансформацію

“Група Renault рішуче проводить глибинну трансформацію і реалізує зміну своєї діяльності. Дані результати першого півріччя є яскравим тому доказом: попри усі перешкоди, що пов’язані із…

Що пропонують українцям виробники автодеталей: зарплати, умови, «плюшки»

Робота на іноземну компанію вдома, як альтернатива закордону Україна стала однією з провідних світових локацій з виготовлення автомобільних деталей для відомих брендів. Іноземних інвесторів цієї…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский