Zeekr X: новий E-позашляховик для Європи

Zeekr 001 і 009, які має компанія в своєму портфоліо, – це досить великі електромобілі. Незабаром модельний ряд доповнить компактний електромобіль.

Ще до офіційної прем’єри у квітні бренд електромобілів Zeekr опублікував перші фотографії нового компактного позашляховика X. Вони показують п’ятидверну модель з елементами кросовера, яка обходиться без дверних ручок.

Технічно X, призначений для Європи, базується на платформі Geely Sustainable Experience Architecture (SEA), як і його сестринська модель Smart #1. Однак, при довжині 4,45 метра, Zeekr на 18 сантиметрів довший. Дочірня компанія Geely ще не надала жодних подробиць про технологію приводу, але очікується, що X розганятиметься з місця до 100 км/год менш ніж за чотири секунди. Це значення передбачає повний привід потужністю 315 кВт / 428 к.с., який використовується, зокрема, в Smart #1 Brabus. Якщо X також має таку ж батарею на 66 кВт/год, то запас ходу може скласти близько 400 кілометрів.

Zeekr – один з декількох брендів Geely, таких як Polestar, Smart або Lynk & Co, які вже продають свої моделі в Європі. Цього року Zeekr також вийде на європейський ринок, спочатку з моделлю Shooting Brake 001 довжиною близько п’яти метрів і потужністю до 400 кВт/544 к.с. Поки що не зрозуміло, коли настане час Х. 

Похожие статьи

Stellantis Україна анонсує план запуску нових моделей Брендів PEUGEOT, CITROEN, OPEL та DS Automobiles в 2023 році

Закінчився перший місяць 2023 року, всі підсумки операційної діяльності підбиті і настала черга поговорити про плани у новому році. А саме, Stellantis Україна ділиться планом…

Бренди PEUGEOT, DS Automobiles та JEEP презентують на Паризькому автошоу 2022 свої світові новинки

Після довгого чотирирічного очікування Паризький автосалон нарешті повернувся в Porte de Versailles і одразу три Бренди концерну STELLANTIS презентують свої новинки на сучасних та оригінальних…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский