ZF ProConnect: прем’єра платформи звʼязку

Автомобіль майбутнього буде все більш мережевим. Тепер ZF додала до свого асортименту відповідну платформу для підключення до інтернет-сервісів.

Нова платформа зв’язку від ZF обіцяє більш широке об’єднання автомобілів в мережу і передачу великих обсягів даних. Прем’єра технології, що отримала назву “ProConnect”, відбудеться на виставці електроніки CES у Лас-Вегасі на початку січня. Платформа освоює різні стандарти зв’язку для обміну інформацією між транспортними засобами, а також зі світлофорами та іншою придорожньою інфраструктурою.

На цій основі можливі такі застосування, як система попередження про затори на дорогах або аварійні ситуації. Крім того, технологія дозволяє надавати широкий спектр цифрових послуг, від оновлення інформації в ефірі та автоматизованого водіння до передачі діагностичних даних до автомайстерні. Коли і з яким автовиробником нова платформа вийде на дорогу, південнонімецька компанія не повідомляє.

Похожие статьи

Постійний обмін даними між автомобілями для автономного водіння

Інноваційний проєкт досліджує методи швидкого та безпечного обміну даними. Bosch, Escrypt, Kapsch, Nokia та Deutsche Telekom співпрацюють у рамках публічно спонсорованого проєкту CONCORDA, очолюваного організацією…

Amazon і Stellantis починають спільну роботу над новими клієнтоорієнтованими технологіями та рішеннями

Amazon і Stellantis починають спільну роботу над новими клієнтоорієнтованими технологіями та рішеннями, які будуть імплементовані на мільйонах автомобілів та прискорять перетворення програмного забезпечення на головний…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский