Seres 5: ще один китайський бренд приходить до Європи

BYD, Great Wall, Nio, MG – все більше компаній з Китаю намагаються закріпитися на європейських автомобільних ринках зі своїми автомобілями. Тепер у гру вступає ще один новий гравець: компанія Seres, яка позиціонує себе як преміум-бренд, представляє в Європі модель Seres 5.

На думку компанії, позашляховик, який коштує щонайменше 63 900 євро і яким наразі можна помилуватися на автосалоні в Брюсселі, повинен запропонувати все: дизайн, розумне керування, потужність, запас ходу та комфорт. “Ми побудували “розумні” заводи за стандартами Індустрії 4.0, розробили і випустили на ринок високопродуктивні акумулятори та низку інших “розумних” продуктів для електромобілів”, – впевнено заявляє компанія.

 

Seres 5 простягається на добрі 4,70 метра в довжину

Особливістю середньорозмірного позашляховика довжиною 4,71 метра є ємність батарей: літій-залізо-фосфатні на 80 кВт-год або напівтвердотільні на 90 кВт-год. Це дозволяє моделі 2WD проїхати 500 кілометрів на одному заряді, а повнопривідній моделі – 530 кілометрів за циклом WLTP, повідомляє компанія. Автомобіль пропонує швидку зарядку постійним струмом, функцію “автомобіль-акумулятор”, яка може живити, наприклад, індукційні плити та кавоварки, а також функцію “автомобіль-зарядка”, яка може допомогти зарядити інші електромобілі в екстрених випадках.

Динаміка також вражає: позашляховик розганяється з місця до 100 км/год за 3,7 секунди завдяки високій продуктивності електродвигунів передніх і задніх коліс (потужність 430 кВт) і піковому крутному моменту в 960 ньютон-метрів.

Комфортний автомобіль

У салоні на пасажирів чекають комфортні сидіння та нові звуко- і теплоізоляційні матеріали. 18 функцій допомоги при водінні гарантують, що нічого не трапиться. Водій може “використовувати голосові команди для управління всім, від кондиціонера до музики”. Автомобіль доступний у восьми кольорах екстер’єру та п’яти кольорах інтер’єру.

Компанія Seres пропонує своїм клієнтам дві гарантії: восьмирічну (160 000 км пробігу) на акумуляторну батарею, електродвигун та електричну систему управління, а також чотирирічну (100 000 км пробігу) на транспортний засіб. У Європі Seres 5 буде доступний з березня – поки що немає інформації про партнерів з дистрибуції.

Seres 5 вже можна було побачити поряд з меншим Seres 3 на Паризькому автосалоні минулої осені. Сама компанія Seres була заснована в США в 2016 році – материнська компанія Sokon походить з Китаю.

Схожі статі

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Бренди PEUGEOT, DS Automobiles та JEEP презентують на Паризькому автошоу 2022 свої світові новинки

Після довгого чотирирічного очікування Паризький автосалон нарешті повернувся в Porte de Versailles і одразу три Бренди концерну STELLANTIS презентують свої новинки на сучасних та оригінальних…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)