Skoda представляє новий стиль бренду

Чеська компанія Skoda змінює логотип та імідж бренду. Замість крилатої стріли на передній частині автомобіля буде красуватися напис Skoda.

Галочка над буквою S, яка позначає вимову у чеській мові як звук “ш”, тепер виконана у вигляді натяку – невеликого розриву лінії. Причиною стале те, що діакритичний знак (надрядковий знак) заплутував клієнтів на глобальних ринках. Логотип зі стрілкою не використовуватиметься на автомобілях, але продовжить використовуватися в інших областях. Відмова від 3D-ефекту має спростити і полегшити сприйняття.

Ідентичність майбутнього бренду також базується на двох нових відтінках зеленого. Разом з новим зовнішнім виглядом на презентації в Празі автовиробник представив концепт Vision 7S для нової топової електричної моделі. Новинка спроектована для семи осіб в салоні. 

Skoda належить концерну Volkswagen з 1991 року. Минулого року дочірній бренд поставив 878 200 автомобілів по всьому світу. Через пандемію корони та глобальний дефіцит напівпровідників їх було менше, ніж у 2020 році.

Схожі статі

Бренди PEUGEOT, DS Automobiles та JEEP презентують на Паризькому автошоу 2022 свої світові новинки

Після довгого чотирирічного очікування Паризький автосалон нарешті повернувся в Porte de Versailles і одразу три Бренди концерну STELLANTIS презентують свої новинки на сучасних та оригінальних…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)