Sony здивувала світ і представила електрокар (відео)


На міжнародній технологічній виставці Consumer Electronic Show компанія презентувала електромобіль Vision-S, чим дуже здивувала учасників заходу.

Автокар призначений для демонстрації різних технологій Sony. Модель обладнана 33 різними датчиками, має кілька дисплеїв і систему об’ємного звучання. Також є постійне підключення до інтернету.

Sony Vision-S

Ми активізуємо свої зусилля, щоб зробити свій внесок у майбутнє автоіндустрії“, – сказав головний виконавчий директор Sony Кенітіро Йошида, розкриваючи сюрприз.

Однак японська компанія не вказала, чи планує запустити масове виробництво електромобілів.

Sony Vision-S

Аналітик Боб О’Доннелл – президент і засновник TECHnalysis Research, який був присутній на презентації авто, так описав свої враження ВВС: “Це був шок, якщо чесно. Це демонструє, як компанія відкриває себе заново“.

Серед внутрішніх особливостей авто – система ідентифікації, яка може виявляти і розпізнавати пасажирів та функція управління жестами.

Sony Vision-S

За допомогою спеціальних датчиків система розпізнає певні жести і дозволяє регулювати розважальну систему авто.

Відомо, що Sony розробила потужні датчики зображення, які можна використовувати для аналізу дороги перед транспортним засобом.

Sony Vision-S

Пан О’Доннелл пояснив, що така технологія може вдосконалити систему допоміжного водіння авто в майбутньому, допомагаючи впливати на кермо та педаль гальма, залишаючи при цьому більшість рішень за автомобілістом.

Sony Vision-S

У списку фірм, задіяних в роботі над концептом, немає жодного автовиробника, проте є безліч компаній, що беруть участь у створенні різнокаліберних високих технологій і компонентів. У розробці Vision-S фірмі Sony допомагали, наприклад, колеги з Nvidia, Bosch, ZF, Continental і Qualcomm, а для проектування платформи прототипу японці об’єдналися з інженерами Magna Steyr.

Джерело: www.bbc.com

Схожі статі

12 найкращих платформ для віртуальних конференцій у 2022 році

Ви шукаєте ідеальну платформу для проведення віртуальних конференцій? Не існує єдиного вибору, оскільки він залежить від конкретного типу конференції. Ця стаття допоможе вам знайти правильну…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)