Stellantis і Samsung SDI створюють спільне підприємство з виробництва літій-іонних батарей в Північній Америці

  • Новий завод стане одним з багатьох підприємств з виробництва батарей для електромобілів Stellantis в регіоні
  • Завод буде мати проектну потужність 23 ГВт · год / рік з можливістю збільшення до 40 ГВт · год / рік
  • Початок роботи заводу заплановано на 2025 рік

Stellantis N.V. (NYSE / MTA / Euronext Paris: STLA) і компанія Samsung SDI оголосили сьогодні про підписання меморандуму про взаєморозуміння, спрямованого на створення спільного підприємства з виробництва осередків і модулів акумуляторних батарей для північноамериканського ринку. Завод, початок роботи якого намічено на 2025 рік, буде мати проектну потужність 23 ГВт · год / рік з можливістю її розширення в майбутньому до 40 ГВт · год / рік.

«Після введення в експлуатацію в найближчому майбутньому нових заводів з виробництва акумуляторних батарей ми отримаємо додаткові конкурентні переваги і в підсумку зможемо успішно завоювати північноамериканський ринок електромобілів, – заявив генеральний директор Stellantis Карлос Таварес. – «Наша стратегія, яка передбачає співпрацю з авторитетними партнерами, забезпечує високі темпи і рівень гнучкості, необхідні для проектування і виробництва безпечних, доступних і екологічно чистих автомобілів, ідеально задовольняють потреби наших клієнтів. Я хотів би подякувати всім нашим співробітників, що працюють над цією критично важливою інвестицією в наше спільне майбутнє».

«Для нас велика честь створити спільне підприємство з виробництва батарей з концерном Stellantis, який пришвидшує стратегію електрифікації в нашу епоху екологічно чистої енергії, – зазначив президент і генеральний директор Samsung SDI Джун Юн Хен. – В рамках цього спільного підприємства ми докладемо всіх зусиль, щоб задовольнити високі вимоги клієнтів північноамериканського ринку електромобілів з використанням технологій АКБ, високоякісних продуктів і заходів безпеки Samsung SDI».

Тепер Stellantis має у своєму розпорядженні прекрасні можливості для виробництва необхідної кількості батарей для електромобілів і досягнення до 2030 року затвердженої мети – 40-відсоткової частки електромобілів в загальному обсязі транспортних засобів, що реалізуються компанією в США.

Новий завод задовольнить потреби складальних підприємств Stellantis в США, Канаді та Мексиці в батареях для нового покоління електромобілів – від plug-in гібридів до електромобілів, які будуть продаватися під брендами, що входять в Stellantis.

Stellantis планує до 2025 року інвестувати в електрифікацію та розробку програмного забезпечення більш 30 млрд євро, прагнучи зберегти на 30 відсотків більш високу ефективність у порівнянні з іншими представниками галузі в частині загальних капітальних витрат і витрат на НДДКР по відношенню до виручки.

В даний час триває вивчення потенційного розташування нового заводу. Більш детальна інформація буде опублікована пізніше.

Нова угода вступить в силу за умови узгодження остаточної документації та виконання традиційних умов закриття угоди, включаючи отримання необхідних дозволів регулюючих органів.

Related Articles

Amazon і Stellantis починають спільну роботу над новими клієнтоорієнтованими технологіями та рішеннями

Amazon і Stellantis починають спільну роботу над новими клієнтоорієнтованими технологіями та рішеннями, які будуть імплементовані на мільйонах автомобілів та прискорять перетворення програмного забезпечення на головний…

Stellantis планує до 2030 року поетапно збільшити річний виторг до ~20 млрд євро за рахунок розвитку програмного забезпечення для автомобілів

Прогнозується збільшення річного виторгу до рівня близько 4 млрд євро до 2026 року та близько 20 млрд євро до 2030 року за рахунок пропозицій та…

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Responses

Your email address will not be published.