Tesla виплатить 3-місячну зарплату українським співробітникам, яких закликали повернутися додому воювати

Виробник електромобілів компанія Tesla продовжить платити українським працівникам, що повертаются додому та приєднуються до боротьби з росією, повідомляє CNBC.

«Для будь-яких співробітників Tesla, які є громадянами України і яких попросили повернутися в Україну для проходження військової служби в якості резервіста, ми будемо зберігати протягом 3 місяців їх робочі місця та заробітну плату», – заявили керівники Tesla з підрозділів компанії в Європі, Близькому Сході та Африці, йдеться в електронному листі до співробітників.

У електронному листі також перераховано деякі інші дії, які Tesla вжила для підтримки українського населення. Співробітники Tesla в Німеччині допомагали упаковувати та відправляти термінали Starlink, вироблені підприємством SpaceX, які надають послуги супутникового Інтернету. Виробник електромобілів також надав Powerwalls, свій продукт для зберігання енергії для житлових будинків.

Інші великі американські фірми також мобілізувалися на підтримку України. Генеральний директор Airbnb заявив, що компанія організує безкоштовне житло для 100 000 біженців.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Схожі статі

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Що пропонують українцям виробники автодеталей: зарплати, умови, «плюшки»

Робота на іноземну компанію вдома, як альтернатива закордону Україна стала однією з провідних світових локацій з виготовлення автомобільних деталей для відомих брендів. Іноземних інвесторів цієї…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)