Toyota запатентувала коробку передач для електромобілів

Японський автовиробник Toyota подав вісім патентів механізму, що імітує роботу коробки передач на електрокарах. Так компанія хоче подарувати задоволення любителям “ручки”, пише 4pda.

Toyota подала в управління патентів і товарних знаків США відразу вісім патентів для своїх електрокарів. Виробник автомобілів хоче оснастити свої електрокари фейковою коробкою передач. Вона матиме ручку перемикання передач і педаль зчеплення.

Коробка передач працює так, що спеціальний контролер відстежує віртуальні обороти двигуна і показує на панелі приладів. Коли водій натискає на зчеплення і перемикає передачу, в цей момент електромотори на мить переривають свою роботу і імітують зміну ступені. Так японський виробник хоче задовольнити клієнтів у відчутті водіння з механічною коробкою, але без складнощів, як у звичайної.

Схожі статі

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)