Toyota погодилася продати китайцям технології електромобіля eQ


Покупець – молода компанія Singulato

Уточнюючи, що це ексклюзивний матеріал, джерело повідомило про домовленість між Toyota Motor і молодою китайською компанією Singulato. Стверджують, що японський автовиробник погодився продати технологію електромобілів, і це дозволить китайцям прискорити розробку своєї моделі мініелектромобіля.

Натомість Toyota отримає переважні права на купівлю «зелених» кредитів, які Singulato згенерує відповідно до нової системи квот в Китаї для повністю електричних і гібридних автомобілів.

«У зв’язку з електрифікацією, автономним водінням і спільним використанням автомобілів, які потрясають галузь, необхідно переглянути старі підходи», – сказав один з представників Toyota, відмовившись назвати себе, оскільки він не був уповноважений говорити з цього питання. Він додав, що в мінливих умовах компанії «слід бути досить скромною і вчитися у новачків».

Singulato отримає ліцензію на використання конструкції Toyota eQ – акумуляторного електричного мікроавтомобіля. Очікується, що про операцію буде оголошено вже завтра, на автошоу в Шанхаї, де Singulato представить концепт-кар на основі eQ.

Singulato планує переробити автомобіль, адаптуючи його до місцевих смаків, щоб до початку 2021 року створити більш доступну модель зі збільшеним пробігом.

Фінансові умови угоди не розголошуються. За неофіційною інформацією, мова йде про декілька десятків мільйонів доларів.

ДЖерело: www.reuters.com

Related Articles

Група Renault оновлює свій фінансовий прогноз 2022 і прискорює трансформацію

“Група Renault рішуче проводить глибинну трансформацію і реалізує зміну своєї діяльності. Дані результати першого півріччя є яскравим тому доказом: попри усі перешкоди, що пов’язані із…

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Сomments and feedback