Toyota хоче відновити роботу своїх заводів з 20 квітня, а Volkswagen сподівається влітку повернути ринкову активність


Ми припускаємо, що авторинок Німеччини влітку повернеться до норми“, – заявив член правління ради директорів VW Юрген Стакманн.

Топ-менеджер німецького концерну переконаний, що “затримка не може тривати довше, ніж до літа”. А японці обіцяють почати процес відновлення вже наприкінці квітня.

Зараз автоскладальні підприємства по всьому світу зупинені або працюють в дуже обмеженому режимі. Складські запаси деталей якийсь час можуть забезпечити потреби конвеєрних ліній, однак це не може тривати довго.

Суспільство та економіка не витримають тривалого простою ринку, вважають у Volkswagen. А тому потрібно навчитись виживати в нових умовах. “Ми повинні навчитися жити навіть в умовах епідемії”, – каже Стакманн.

Toyota планує тримати свої заводи зачиненими, як мінімум до 17 квітня. А вже з 20 квітня повністю відновити роботу, якщо не з’явиться нових перепон.

Виробництво запасних частин та центри логістики продовжуватимуть працювати. Ми будемо стежити за ситуацією та вчасно вживати відповідних заходів”, – йдеться у повідомленні Toyota.

Джерело: auto.24tv.ua

Related Articles

Опанувати нову навичку можна в будь-якому віці. Ось чому цьому варто повчитись у немовлят. Уривок з книжки «Початківці» Тома Вандербільта

Одного разу чотирьохрічна донька журналіста Тома Вандербільта запропонувала батькові зіграти в шахи. Він погодився, хоча й мав суттєву проблему: грати в шахи не вмів. Так…

Шість парадоксів лідерства у постковідному світі

Щоб привести компанію до успіху в постковідному світі, лідер повинен поєднувати непоєднуване. Наприклад, одночасно бути скромним і здійснювати героїчні вчинки. Про парадокси сучасного лідерства, які…

Responses

Your email address will not be published.

en_GBEnglish (UK)